Geçirdiği trafik kazası sonrası ameliyat olan Acun Ilıcalı’dan hastane paylaşımı

Acun Ilıcalı 20 Eylül’de, motosikletle Ayazağa yönüne ilerlediği sırada, ters yönden gelen Recep K.’nın kullandığı hafif ticari araçla çarpıştı.

ILICALI’NIN KOLU KIRILMIŞTI
Motosikletten düşen Ilıcalı’nın kolu kırılırken, arkasında oturan kızı İlknur Banu Ilıcalı Ceyhun hafif şekilde yaralandı. Kazadan 3-4 gün sonra da Acun Ilıcalı’nın koluna ameliyatla platin takıldı.

Ilıcalı bugün hastaneye giderek kontrolden geçti. Sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Ilıcalı, Prof. Dr. Mustafa Karahan’a ve sağlık çalışanlarına teşekkür etti.

İşte Ilıcalı’nın o paylaşımı:

Başta ameliyatımı yapan Prof. Dr. Mustafa Karahan ve bu süreçte emeği geçen tüm değerli sağlık personeline, bizi çok güzel ağırlayan Acıbadem Hastanesi’ne, Mehmet Ali Aydınlar ve Mustafa Eröğüt’e, ziyaret ve mesajlarıyla destek olan tüm dostlarıma çok teşekkür ediyorum.. Beni evimde hissettiren sevgili hasta bakıcı ve hemşirelerime ayrıca teşekkür ediyorum, onları seviyorum 🙂

Tedavim boyunca gördüğüm yoğun ilgi ve sevgi beni çok mutlu etti. İş hayatımda önemli başarılar elde ettim ama bu sevgi paha biçilemez. Bu mutluluğun benim en kısa sürede iyileşmemi sağlayacağına eminim.