Goldmaster Turist Seyahat Ütüsü, seyahatlerinizde yeni yol arkadaşınız olacak

featured
service

Valizdeki Kıyafetleriniz Kırıştı Diye Üzülmeyin; Goldmaster Turist Seyahat Ütüsü İle Hepsi Tekrar Tiril Tiril Olacak.

Valizde kolayca taşınabilen boyutu, katlanabilir olma özelliği ve normal ütü performansı ve şok buharıyla Goldmaster Turist Seyahat Ütüsü, seyahatlerinizde yeni yol arkadaşınız olacak.

Valizinizdeki kıyafetler bırakın kırışsın

Ne kadar düzenli ve az kırışacak şekilde katlasanız da valizden çıktığında kıyafetlerinizin “yeni ütülenmiş gibi” olmaması canınızı mı sıkıyor? Her zaman her yerde iyi görünmek isteyenlerdenseniz, sizinle seyahat eden Goldmaster Turist Seyahat Ütüsü ile kıyafetleriniz her zaman jilet gibi olacak.

blank

Hem portatif hem güçlü

Katlanabilir yapısı ile yer kaplamamak için özel olarak tasarlanan Goldmaster Turist Seyahat Ütüsü, 60 ml su tankı ve etkili şok buharıyla normal ütülerdeki gibi güçlü performans sergiliyor. Kıyafetlerinizi düzleştirirken buhar etkisiyle bakterilerle de savaşan ürün katlanabilir tutma sapı, gold seramik tabanı ve dikey ütüleme özelliği ile yüksek performans sunuyor.
Çift voltaj (110 V-220 V) özelliği sayesinde yurt dışında da kullanıma uygun olan Goldmaster Turist Seyahat Ütüsü, iki yıl garanti ve yaygın servis ağı avantajıyla tüketicilerle buluşuyor.

Goldmaster Turist Seyahat Ütüsü, seyahatlerinizde yeni yol arkadaşınız olacak