Süper Kulüp | Magazin | Müzik| Borsa | Dedikodu | Cemiyet | Influencer |

Gönül Yazar’ın sevgilisi Rüzgar Mağden’le ayrıldılar!

Gönül Yazar, cinsel içerikli mesajlaşmaları ortaya çıkan kendisinden 32 yaş küçük sevgilisi Rüzgar Mağden ile ayrıldı.

Gönül Yazar’ın sevgilisi Rüzgar Mağden’le ayrıldılar!
11184
19 Kasım 2019 - 10:13

Sanat dünyasında ‘taş bebek’ lakabıyla anılan usta isim Gönül Yazar, birkaç ay önce kendisinden 32 yaş küçük yönetmen Rüzgar Mağden ile aşk yaşamaya başladı. Ünlü çiftin ilişkisine nazar değdi. Dün gece yarısı Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının sunucularına mesaj gönderen Gönül Yazar, sevgilisinden cinsel içerikli mesajlarını görmesi nedeniyle ayrıldığını duyurdu. Bunun üzerine Rüzgar Maden ise sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak biten ilişkileri için bir veda mesajı yayınladı.

“BİZ NASIL YÜZ YÜZE BAKACAĞIZ”

Dün gece yarısı Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının sunucularına mesaj gönderen Gönül Yazar, sevgilisinden ayrılık kararı aldığını duyurdu. Ayrılık haberini duyuran Gönül Yazar, “Sinek küçük, mide bulandırır. Ben hep arkasında durdum geçmiş gitmiş sanal da olsa o cinsel lafları nasıl edebildi? Biz nasıl yüz yüze bakacağız? O bakıyor da ben? Çok zor. Bütün güzel hislerim uçtu gitti. Ahh! Ben utanıyorum… Kadınlar sanal ama cinsel yazılar doğru. Çünkü sahi sanmış bu beyefendi.Ama o eski bile olsa cinsel içerikli yazı ve konuşma bana göre değil. Ben modern ama bir yanım da muhafazakarım yani bu konularda. Beni anlaması lazım, yüzüne ve gözlerine bakamadım, çok üzgünüm, ayrılamayız sanıyordum her şeye rağmen ama soğuklu girdi bir kere bütün sihir bozuldu.” dedi.

“BU PSİKOLOJİYE DAHA FAZLA DAYANAMADIM”

Ayrılık haberini Instagram hesabından doğrulayan Rüzgar Mağden ise “Bir süredir birliktelik yaşadığım canım Gönül Yazar’la baskılar sonucu birlikteliğimizi dün gece konuşarak bitirmek zorunda kaldık. Ben bu psikolojiye daha fazla dayanamadım o da kırıldı. Ama her daim Gönül’üm onu çok seviyorum ve hayranım, seni unutmayacağım aşk hikayem. Yolun açık olsun ve hep mutlu ol olur mu?” şeklinde paylaşım yaptı.

RÜZGAR MAĞDEN KİMDİR?

İstanbul’da yaşamını sürdüren Rüzgar Mağden, 8 Nisan 1968 tarihinde dünyaya geldi. Yönetmenlik yapan Rüzgar Mağden, pek çok kanal ve yapım şirketinin bünyesinde çalıştı Rüzgar Mağden, Beyaz Show’un yönetmenliği yaptı. Mağden aynı zamanda Bir Demet Tiyatronun özel jenerik çekimleri, 2000 yılında TRT’nin yılbaşı programlarının yönetmenliğini TRT’ye çekilen ‘Bir Divandan Gazel’ belgeselinin yönetmenliğini yaptı.

Süper Kulüp Magazin © 2013 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.