Gülben Ergen, yaşadığı talihsiz kaza sonrası hastanelik oldu

featured
service

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile kötü haberi duyurdu. Ergen, evde yaşadığı talihsiz kaza sonrası hastanelik oldu.

Gülben Ergen, başına gelen talihsiz olayı sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı. Ergen, evde yaşadığı kaza sonrası hastaneye kaldırıldı ve ayak bileğini burktu.

‘RUH SAĞLIĞIMIZ YERİNDE’

Tedavi altına alınan Ergen, sosyal medyadn yaptığı paylaşımında, ‘Dün gece evimizin içerisinde, düz yerde, ayak bileğimi nasıl burktuğumu anlamadan düşmeyi başaranlardanım… Süper Women tripleriyle ‘Geçer, geçer. Yarına bir şey kalmaz’ deyip, doktoru aramayan, hastaneye gitmeyen, gece ağrıdan ‘sessizce inleyen’ yine benim… Kahvaltıda krep, akşam maç öncesi bitmesi gereken ödevler, yazlıkların kalkıp, kışlıkların çıkması, verilecek kıyafetlerin denenmesi gibi tatlı detaylar günlük neşemizle devam ederken… Yola çıktığımız yeni markamızın reklam filminin son revizeleri, yayın tarihi, onayı, müziğinin okunması, onaylanan konser tarihlerinin takvimi, gidiş-dönüş detayları, nerede ne kostüm giyilecek, kendi markamın Sağlık Bakanlığı belgelerinin tamamlanması, yeni web sitesinin içeriği… Hepsine benim bakmam, hatasız onay vermem gereken bir kucak dolusu sorumluluk daha… Zor ama şikayet yok… Sağ ayak tabanında avülziyon kırığı dediğimiz bağ yaralanması ve dizde de menisküs yırtığı… Hay maşallah… Arayan, soran yazan herkese teşekkürler. Ağrı kesicimi aldım, ayağımı uzattım. Bir köfteli yayla çorbamız var ki, yarın takla attırır bana… O zaman hep birlikte ne diyoruz? Unutmayın ki; kırık, çatlak, yırtık hepsi hallolur. Ruh sağlığımız yerinde…’ ifadelerini kullandı.

blank

Takipçilerinden ünlü şarkıcıya çok sayıda “Geçmiş olsun” mesajları yağdı.

Gülben Ergen, yaşadığı talihsiz kaza sonrası hastanelik oldu