GÜLÇİN ERGÜL BU KEZ BİTMİŞ AŞKLAR İÇİN SÖYLÜYOR VE YEPYENİ BİR SAYFA AÇIYOR!

featured
service

Hepsi grubu ile beraber 16 yıl önce adım attığı müzik piyasasındaki kariyerine, uzun yıllardır tek başına devam eden, “Ara Ara”, “Bir Tanecik Aşkım”, “Ağlat Beni” gibi birçok hit şarkıya imza atan ve Pop, Soul, R&B müziğin ülkemizdeki güçlü temsilcilerinden biri olan Gülçin Ergül, yepyeni R&B tarzındaki “Birbirimize İyi Gelmiyoruz” isimli teklisini müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

blank

Güçlü sesi, yorumu ve dansıyla adından her zaman söz ettiren genç ve başarılı sanatçı Gülçin Ergül’ün “Birbirimize İyi Gelmiyoruz” adlı yeni single çalışmasının sözü ve müziği Genco Ecer’e, düzenlemesi ise Türk asıllı ve Alman müzik endüstrisinde adından oldukça söz ettirmiş ve dünya çapında büyük başarılara imza atmış olan müzik prodüktörü Bülent Aris ve başarılı genç müzik prodüktörü Paix’e ait. Bir ayrılık şarkısı olan “Birbirimize İyi Gelmiyoruz”un klibinin yönetmen koltuğunda ise ödüllü yönetmen Ahmet Can Tekin oturuyor.

blank

Yedi yıl boyunca bağlı olduğu müzik şirketi ve menajeri ile de yollarını ayıran ve yepyeni bir sayfa açan güzel sanatçı “Doğduğumdan beri olduğu gibi, müzik aşkımın içimden taştığını hissettiğim sürece, aralıksız üretmeye ve yenilenerek ilerlemeye devam edeceğim.” dedi. Gülçin Ergül’ün yepyeni single çalışması “Birbirimize İyi Gelmiyoruz” aynı zamanda kurucusu olduğu Roka Müzik etiketiyle 12 Kasım Cuma günü tüm dijital platformlarda klibi ise Gülçin Ergül resmî YouTube sanatçı kanalında yayında olacak.

GÜLÇİN ERGÜL BU KEZ BİTMİŞ AŞKLAR İÇİN SÖYLÜYOR VE YEPYENİ BİR SAYFA AÇIYOR!