Güllü’den taciz iddiası! Ünlü şarkıcı yeniden savcılığa başvurdu!

Şarkıcı Güllü’nün olaylı gecesi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Türk fantezi müziği ses sanatçısı Güllü, Fethiye’de işletmeciliğini yaptığı mekanda karıştığı kavga sonrası kendisine iftira atıldığını ileri sürerek yeniden savcılığa başvurdu. Kavganın muhatabı Aper Aniç’in köpeğini darp ederek kendisine tacizde bulunduğunu iddia eden şarkıcı Güllü, televizyon programlarında kendisini aklamak için Aniç’in yalan beyanlarda bulunduğunu ve iftira attığını iddia etti.

Şarkıcı Güllü’nün Fethiye’de işlettiği yerde 9 Ağustos’ta bir kavga yaşandı. Konu, basına Güllü’nün mal sahibi ile kira bedelini ödemediği gerekçesiyle kavga ettiği şeklinde yansıdı.

Güllü, bu kavgaya ilişkin bugün suç duyurusunda bulunduğunu belirterek kira borcu ve mal sahibine ilişkin iddiaları yalanladı. Fethiye Cumhuriyet Savcılığı’na gönderilmek üzere İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusu dilekçesi sunan Güllü, olayın mekan sahibiyle bir alakası olmadığını kendisini Alper Aniç isimli şahsın taciz ettiğini ve olayın da Alper Aniç ile yaşandığını iddia etti.

 

NE OLMUŞTU?