GÜLŞAH SARAÇOĞLU; EVET HAYATIMDA BİRİ VAR BEKAR BİR İŞ ADAMI… DEHA BİLİMLİER DEĞİL

featured
service

Seyhan Soylu ilk olarak “Bu konuyla ilgili detayları biliyorum çünkü Gülşah benim arkadaşım ama öncelikle sizlerden yorum bekliyorum. Ama doğruyu da insanlar benden öğrensin” diyerek masadaki yorumculara sordu.

blank

YELİZ YEŞİLMEN, GÜLŞAH SARAÇOĞLU İÇİN “BU KADAR MI ERKEKSİZ KALDI” DEDİ

Yeliz Yeşilmen; “Bana hiç inandırıcı gelmedi. Bir kere Deha karısını çok seviyor. Çok eski de tanırım arkadaşım. Çocuklarına da çok bağlı. Asla inanmıyorum. O kadar adam varken, 3 çocuklu evli bir adamla ne işi olsun Gülşah’ın. Bu kadar mı erkeksiz kaldı.” derken Seyhan Soylu o sırada Gülşah Saraçoğlu’nu telefonla aradı.

SEYHAN SOYLU; “DEHA GÜLŞAH SARAÇOĞLU’NU REKLAM İÇİN KULLANMIŞTIR.”

Gülşah Saraçoğlu telefonu meşgule atınca Soylu, “O zaman gerçeği ben açıklayayım efendim.” diyerek sözlerine devam etti; “Gülşah Saraçoğlu’nun hayatında yeni biri var. Türkiye’ nin ileri gelen ünlü bir ailesinin oğlu. Bir kere Deha ile aşk yaşamaz asla, tarzı değil. Ama Deha onun ismini kullanarak reklam yapmaya çalışıyor olabilir. Ben böyle düşünüyorum. Yani karısı ile konuşup anlaşarak reklam uğruna Gülşah’ın adını kullanmış olabilirler. Gülşah’ın sevgilisi olan iş adamı, şu an karısı ile boşanma aşamasında.”

blank

GÜLŞAH SARAÇOĞLU; EVET HAYATIMDA BİRİ VAR BEKAR BİR İŞ ADAMI… DEHA BİLİMLİER DEĞİL…

Seyhan Soylu tekrar Gülşah Saraçoğlu’ nu arayarak kendisine ulaştı ve “Gülşahcığım ben bu çıkan haberler üzerine dedim ki Deha ile hiçbir işi olamaz. Gülşah omurgalı bir kadındır. Şu an iş adamı bir sevgilisi var ama henüz adı konmamış bir ilişki. Çünkü o da karısından henüz boşanmadı dedim.” diye konuşurken Saraçoğlu lafını keserek; “Seyhancığım, o da nerden çıktı? Benim evli bir adamla ne işim olabilir. Şu an bahsettiğiniz kişinin böyle bir durumu yok hayatında. Adam hayatı boyunca hiç evlenmemiş. Nerden çıktı bu ne alaka?” deyince Soylu; “Ben karıştırdım o zaman başka bir isimdi o. Yanlış bilgi verdim.” diyerek düzeltti.

Soylu devam ederek; “Deha ile bu olay nereden çıktı peki?” diye sordu. Gülşah ise “Bilmiyorum ben de sizden duyuyorum. Kendisini izlemeye defalarca gittim ve her gittiğimde story de çekerim. Deha hepimizin arkadaşı olan bir adam. Çok yorgunum. Herkese iyi seneler diliyorum” diyerek telefonu kapattı.

GÜLŞAH SARAÇOĞLU; EVET HAYATIMDA BİRİ VAR BEKAR BİR İŞ ADAMI… DEHA BİLİMLİER DEĞİL