Gülşah Saraçoğlu’nun eski sevgilisi Gökhan Göz ve Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler yasak aşklarını belgelediler!

featured
service

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Gökhan Göz ile ilişkisine yeniden şans vermişti. Geçtiğimiz aylarda evlilik kararı alan çiftten Saraçoğlu, Göz ile dördüncü kez ayrıldıklarını duyurmuştu. ‘Konuşursam insan içine çıkamazlar’ diyen Saraçoğlu, ayrılık nedeninin ‘yasak aşk’ olduğunu itiraf etmişti. Açıklamada geçen kişinin Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler olduğu öne sürülmüştü.

blank
“BOŞANMA ARİFESİNDEYKEN TANIŞTIK”
Yelliler, hakkında çıkan haberlerin ardından, “Ben Berdan Mardini ile boşanma arifesindeyken Gökhan Bey ile tanışmıştım, kendisinin bundan haberi yoktu ve bu sebeplerden dolayı kendisi ailesiyle çok büyük sorunlar yaşadı.” açıklamasını yaparak, özür dilemişti.

blank
”HAKKIMI HELAL ETMİYORUM!”
Göz, Fatoş Yelliler’in bu sözlerinin ardından, “Özrünü kabul etmiyorum. Hakkımı da helal etmiyorum. Fatoş Yelliler’i destekleyen her kadın da onun gibi mezhebsizdir.” şeklinde sert konuşmuştu.

 

blank

AŞKLARINI BELGELEDİLER!
Açıklamasının ardından kısa bir süre sonra Gülşah Saraçoğlu ile 5. kez barışan ve çok geçmeden birlilkteliklerine son veren Gökhan Göz’den şaşırtıcı bir paylaşım geldi.

blank

Göz, bir dönem adının ‘yasak aşk’ iddialarına karıştığı Fatoş Yelliler ile birlikte yeni bir aşka yelken açtığını duyurdu. İş insanı, Yelliler ile Karadağ’ın Budva şehrinde verdikleri pozları Instagram hesabından takipçileriyle paylaşarak, birlikteliğini ilan etti.

Fatoş Yelliler de sevgilisinin gönderisine kalp emojilerini eklemeyi ihmal etmedi.

blank

blank

Gülşah Saraçoğlu’nun eski sevgilisi Gökhan Göz ve Berdan Mardini’nin eski eşi Fatoş Yelliler yasak aşklarını belgelediler!