Seçkin, özlemini duyduğu, İstanbul’daki ilk açık hava konseri için 11 yıl bekledi. 21 Ekim Cumartesi gecesi Vadi sahnesinde dev prodüksiyonlu bir konserde sevenleriyle buluşacak.

Kariyerinde ilk defa İstanbul’da bir açık hava konseri verecek olan Ece Seçkin 21 Ekim’de sevenlerinin karşısına çıkacak. Muhteşem bir şova imza atmak için hazırlıklara başladı.

Sosyal medyadan yayınladığı “21 Ekim’de "Vadi’de buluşalım” mesajı ile hayranlarını heyecanlandıran Ece Seçkin, sürprizlerle dolu geçecek olan konser için provalara başladı.

Organizasyonunu Atlantis Yapım’ın üstlendiği, İstanbul'a yıldız yağdıran konserler serisi kapsamında seyirci karşısına çıkacak olan Ece Seçkin için özel bir sahne tasarlanıyor.

Repertuarına kendi şarkılarının yanı sıra sahnede söylemekten zevk aldığı parçaları da alan, İngilizce, Yunanca, Fransızca şarkılar da seslendiren Ece Seçkin, kurduğu dans ekibiyle görsel olarak da seyirciyi mutlu edecek. 

Ece Seçkin “Nasıl mutluyum, nasıl heyecanlıyım. İlk açık hava konserim. Tarihimdeki bu ilk daha da büyük hayallerin habercisi. Ölene kadar benim ve sevenlerimin hatırında kalması garanti bir konser.”