Milliyet Gazetesi'nden Seçkin Şenvardar'ın haberine göre bir anda yerinden kalkan ünlü ismin, arkadaşları ile oturduğu mekanın tuvaletine kendini kilitlemesi dikkat çekti.

 

Uzun süre tuvaletten çıkmayan 36 yaşındaki oyuncu, daha sonra arkadaşlarını muhabirlerin yanına gönderdi.

 

Dilara Aksüyek, konuşmak istemediğini ve izni olmadan görüntülerinin çekilemeyeceğini iletti.

"MURAT'LA NE ALAKASI VAR?"

 

Murat Ceylan ile aşk yaşadığı iddia edilen Aksüyek, hızlı adımlarla mekandan dışarı çıktı. "Biraz üzülmüştüm, ondan oldu. Şimdi eve gidiyorum. Bunu yapmazsanız olur mu? Kötü bir haber aldım, ondan ağladım. Bu benim doğal hakkım. Bunun Murat'la ne alakası var? Üzücü bir şey oldu ağladım, hâlâ ağlıyorum. Şimdi de evimin önündeyim, neden böyle yapıyorsunuz? Neden benim üzerime gelip, üzüyorsunuz?" sözleriyle sitemini dile getirdi.

ÖZÜR DİLEDİ

 

Dilara Aksüyek'in yardımcıları, 15 dakika sonra basın mensuplarını arayarak, "Dilara Hanım sizlerden özür diliyor. Kafasını biraz topladı. Sizlerden ricası çekilen görüntülerin silinip, yayınlanmaması. İstiyorsanız aşağı inip, güzel bir röportaj vereceğini söyledi" dedi.

Magazin muhabirleri, panik halleriyle dikkat çeken ünlü oyuncunun 'röportaj verme karşılığında görüntülerinin silinmesi' talebini kabul etmedi.