MedyaRadar’dan Ercan Öztürk'ün haberine göre, tarih ve saat vererek Rasim Ozan Kütahyalı’nın İstanbul Havalimanı’nı nasıl bir birine kattığını, THY personeline nasıl ağza alınmayacak hakaretler savurduğunu şu ifadelerle açıkladı:

"Turizmci arkadaşım, eşi ve bir arkadaşıyla 4 Mayıs 2024, saat 04:30 sularında CIP’e geldiklerinde bir kişinin görevlilerle tartıştığını görmüşler. Bir süre bekledikten sonra tartışan kişinin Rasim Ozan Kütahyalı olduğunu görmüşler. Yanlarında eşleri olduğu için çok da olaya müdahale etmek istememişler. Ayakta durmakta güçlük çeken ROK, Business Class uçak bileti ile Elite kart sahiplerinin kullandığı CIP’e giremeyince ilk olarak ‘Ben Rasim Ozan Kütahyalı’yım. Beni buradan içeri alacaksınız. Arapları içeri alıyorsunuz, Türklere kapıları kapatıyorsunuz’ diye bağırmaya başlamış.

SALAK, KÜÇÜK ZEKALI

ROK bu tehditleri savururken THY personeli sakinliğini koruyup ‘CIP’e ancak Elite kart sahipleri ve Business biletle uçanları alıyoruz. Dil, din, ırk ayrımı yapmıyoruz. Kimseye ayrıcalık yapamıyoruz’ karşılığını verdi.

Bunun üzerine daha da sinirlenen ROK, ’Beni buraya almayan o yetkiliniz Türkiye’ye manşet olacak. İstersen son kez uyar. Son kez uyar. Ona göre evet desin.. Ben kardeşim şuyum desin. Ben yiğit adamım desin. Türkiye'ye manşet olmak istiyorum desin. Ondan sonra da ben buradan gideceğim. Son kez uyar. Salak, küçük zekalı.. Tam beyinsizdir o... O anladığım kadarıyla bir şey olmayacağını düşünüyor.’

O P..VENK ÖDEYECEK BUNU!

THY personeli sakinliğini korudukça Rasim Ozan Kütahyalı’nın hakaret dozajını arttırmaya devam etmiş. Elindeki telefonda uçak biletini gösterip, 'Bu saatte buranın sorumlusuna diyorum bak. Bu pe..venk bunu ödeyecek. Sakın bu salak amirlerinizi örnek almayın. Bakın şimdi o arkadaşın başına neler gelecek. Hiyerarşiyi bilmiyor’ diyerek hakaretlere, tehditlere devam etmiş.

Ayakta durmakta güçlük çeken ROK, yalnız da değilmiş.

VATANDAŞLAR HOMURDANMAYA BAŞLAYINCA…

ROK'un THY personeline hakaret ve küfürleri tam 30 dakika kadar sürmüş. Sürekli olarak elindeki telefonla birilerini arayıp mesajlar çekmiş ancak kimse onu ciddiye almamış. Gerçi ciddiye alınacak saatte de değilmiş. Sabahın 05:00’nde CIP’e alınmadığı için THY personeline hakaretler yağdıran sarhoşu kim ciddiye alırdı? 

Tüm bunlar yaşanırken CIP girişinde sırada bekleyen yolcular hep birlikte tepki gösterince ROK ve arkadaşı CIP’ten ayrılmak zorunda kalmışlar. Turizmci arkadaşla konuştuktan sonra yanında bulunan diğer arkadaşımı aradım. O da bire bir aynı şeyleri anlattı."