Yaptırdığı estetikler, sahne şovları ve yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen Selen Görgüzel, son olarak oryantalliğe soyundu. Sahne aldığı mekanda dans performansıyla dikkat çeken ünlü ismin videosu sosyal medyada ilgi gördü. 

Daha önce danslarıyla ilgili olumsuz eleştirilere maruz kalan Görgüzel yeni dansıyla da sınıfta kaldı. Gelen yorumlar arasında bir tane bile beğeni yer almadı. 

Ünlü isim geçen haftalarda bambaşka bir konuyla gündeme gelmişti. 20 bin liraya oturduğu Ortaköy'deki lüks siteden mahkeme kararıyla çıkartılmaya hazırlanan Görgüzel'in evine sabah erken saatlerde polis geldi.

BAKANLIĞA SESLENMİŞTİ!

Adalet Bakanlığı'na çağrıda da bulunan ünlü isim, "Üst katta oturan ev sahibim gürültü yaptığımı iddia ederek, ben uyurken evime polis gönderdi." dedi. Görgüzel; 'Haber vermeden elektriğimi, doğalgazımı kestirip, arabamın yerine arabasını koyup, hakkımda saçma sapan haberler yaptırdıkları, mesajlar ve telefonlarla verdikleri rahatsızlık yetmezmiş gibi... Adalet Bakanlığı'na sesleniyorum; kızımla yaşadığım, kirasını günü gününe senelik ödediğim evde yüzde 25 artışı kabul etmedikleri için evden caydırıcı hamlelerle çıkarmaya çalışan ev sahiplerimden şikayetçiyim.' dedi.