Survivor All Star'ın şampiyonu organizasyonu için tüm yarışmacılar düzenlenen geceye katıldı. Eski yarışmacılardan Sahra Işık geceye çakarlı aracıyla katılırken, sürekli siren çalıp anons yapması ise tepki çekti.

Dün akşam Survivor All Star'ın şampiyonun belirlenmesi için İstanbul'da organizasyon düzenlendi. Tüm yarışmacılar gecede yer alırken, Sahra Işık alana çakarlı araç ile gitti. Işık'a Damla Can ile Yağmur Banda da eşlik etti.  Araçta siren çalan ve anons yapan Sahra Işık'ın görüntüleri tepki çekti.  

SURVIVOR YARIŞMACILARI ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTULDU 

Eski Survivor yarışmacısı Sahra Işık, dün akşam yapılan finale çakarlı araç ile gitti. Işık görüntüleri 'Çakar deyince ben' notuyla paylaşırken, araçta ayrıca eski yarışmacılardan Yağmur Banda ve Damla Can'ın da olduğu görüldü. Sürekli siren çalan Işık, "Devam et, Survivor finale devam et" dedi. O anlara ait görüntüler tepki topladı. 

Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

“Sivil Trafik Ekiplerimizin sosyal medya ve ulusal basına yansıyan “Bir yarışma programının 3 yarışmacısının İstanbul'daki büyük finale çakarlı araçla gitmesi” haber ve görüntülerine yönelik yaptığı çalışmalarda; Bu araç sürücünün “ışıklı ve sesli uyarı işareti veren cihazları, mevzuatta izin verilmeyen bir araca taktığı ve kullandığı tespit edilmiş ve yakalanmıştır. Araç sürücüsüne idari para cezası uygulanmış ve çakar/siren tertibatı söktürülmüştür. Görevi sırasındaki ambulans, itfaiye ve polis araçlarımızın trafikteki önceliği insan sağlığı ve suçlularla mücadeleye yöneliktir. Usulsüz çakar kullanan ve trafikte üstünlük taslayanlara asla müsaade etmeyeceğiz. ”