Model Cansu Taşkın ile dudak dudağa görüntüleri yayımlanan Yılmaz Erdoğan, Bodrum'da genç oyuncu Cemre Ebüzziya ile görüntülendi. O görüntüler magazin gündemine bomba gibi düştü. 

İnci Taneleri dizisinde başrolde yer alan Yılmaz Erdoğan ile fenomen Cansu Taşkın 2 yıldır aşk yaşadığı ortaya çıkmış, bu haber sosyal medyayı çalkalamıştı.

Yılmaz Erdoğan geçtiğimiz haftalarda Cansu Taşkın ile görüntüleri hakkında "Geçtiğimiz yıl yaşanmış ve sona ermiş bir ilişki 'garip' bir şekilde gündeme geldi. Artık bu konunun kapatılmasını rica ediyorum. Kimseyi dava etmiyorum. Herkesin ve her şeyin sadece iyi yanlarını hatırlıyor, gerisini unutuyorum. Sevgilerimle..." demişti.

Erdoğan, bu kez tatil görüntüleriyle gündeme geldi.

Arkadaşlarıyla Bodrum'da denizin keyfini çıkaran Erdoğan’a oyuncu Cemre Ebüzziya eşlik etti.

Aramızda Kalmasın'ın haberine göre; ikili tüm gün denizin ve güneşin tadını çıkardı.

İkilinin görüntüleri aşk dedikodularına neden oldu.

Cemre Ebüzziya kimdir, kaç yaşında?

İstanbul’un köklü Ebüzziya Ailesi’nden gelen Cemre Ebüzziya'nın hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Cemre Ebüzziya, ilk sinema filmi Bulantı'da Zeki Demirkubuz’la karşılıklı oynamış, oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Peki, Cemre Ebüzziya kimdir, kaç yaşında? İşte Ekran macerası Muhteşem Yüzyıl’daki Helena karakteriyle başlayan Cemre Ebüzziya'nın hayatıyla ilgili bilinmeyenler...

İçinden efsane gazeteciler, sanatçılar, işadamları çıkaran Ebüzziya ailesine mensup olan Cemre Ebüzziya, 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Anne ve babası kendisi doğmadan boşanan Cemre Ebüzziya,  Nilgül Utku’nun kızı, Menderes Utku ve Alev Ebüzziya’nın yeğeni, Ümit Utku’nun torunu.

Konservatuvar eğitimini ABD’de aldı. Ekran macerası Muhteşem Yüzyıl’daki Helena karakteriyle başladı.  ‘Ben Onu Çok Sevdim’ ve ‘Galip Derviş’ dizilerinde kısa süreyle oynadı. İlk uzun metrajlı filmi ‘Bulantı’ ardından ‘Kasap Havası’nda da rol aldı.