Hadise: Belki de en güzel intihar etme şekli

featured
service

Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım ile ayrılmasının ardından ‘Hay Hay’ adlı yeni şarkısını tüm dijital platformlarda yayınlarken sözleri dikkat çekti. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Hadise, ‘Hay Hay’ın hikayesini anlattı. Hadise, ‘hayatı savaşmakla, mücadele etmekle geçen tüm kadınların hikâyesi… Yorulmadan yürüyen, yere düşse bile kendi gücü ile ayağa kalkan sadece kendine yenilen kadınların hikâyesi…’ dedi.

Yılın sürpriz aşkı Kaan Yıldırım ve Hadise’nin ayrılık kararı magazin gündemine düşerken ikilinin sosyal medyada birbirini takibi bırakması iddiaları güçlendirdi.

Kaan Yıldırım ile ayrılmasından sonra yeni çıkardığı şarkısı Hay Hay ile dikkatleri üzerine çeken Hadise’nin yeni parçasının sözleri dikkat çekti. Bu sözlerin mesaj olup olmadığı konuşulurken Hadise, şarkısının hikayesini şu sözlerle anlattı:

blank

‘Hay Hay klibimizin hikâyesi; hayatı savaşmakla, mücadele etmekle geçen tüm kadınların hikâyesi… Yorulmadan yürüyen, yere düşse bile kendi gücü ile ayağa kalkan sadece kendine yenilen kadınların hikâyesi…

1947 yılında hayatına son veren, bu son ile tarihe geçen En güzel intihar olarak bilinen “Evelyn Francis Mchale”nin hikâyesi… Herkes kendi hikâyesini yazmaya, acısıyla, mutluluğuyla yaşamaya devam etmekten asla vazgeçmesin… Kim bilir belki de en güzel intihar etme şekli aşık olmaktır…’

Hadise: Belki de en güzel intihar etme şekli