Hadise ‘hamilelik’ açıklaması yaptı ancak Mehmet Dinçerler hakkında sessiz kaldı

featured

Kısa süre önce hayatını birleştiren Hadise ile Mehmet Dinçerler arasındaki iddialar magazin basınında geniş yer buldu. Bir süredir birlikte görüntü vermeyen ve karşılıklı olarak yüzük takmayan çiftin evlerini bile ayırdıkları konuşulmaya başlandı. Hadise’nin Riva’daki villalarından eşyalarını toplayıp bekarken yaşadığı evde kalmaya karar verdiği öne sürüldü. Mehmet Dinçerler’in çocuk istediği ancak Hadise’nin kariyerine odaklandığı söylentileri ortaya atıldı. Tüm bu iddialar konuşulurken Hadise hakkında yeni bir olay daha konuşulmaya başlandı.

BİRCAN BALİ, HADİSE’NİN HAMİLE OLDUĞUNU AÇIKLADI

Son olarak bugün Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında Hadise’nin 3,5 aylık hamile olduğu konuşuldu. Hadise’nin geçtiğimiz günlerde İzmir’de verdiği konseri sırasında durup dururken ağlamasıyla ilgili konuşan programın sunucularından Bircan Bali yaptığı açıklama ile şoke etti. Bircan Bali, Hadise’nin 3,5 aylık hamile olduğunu ve bu bilginin kesin olduğunu savundu. Hadise’nin konseri sırasında ağlamasını da çocuğu düşürmüş olabilme ihtimaline bağladı.

”KESİN BİLGİ: HADİSE 3,5 AYLIK HAMİLE”

Hadise’nin tedavi görerek hamile kaldığını söleyen Bircan Bali canlı yayında şu açıklamayı yaptı: ”Mehmet Dinçerler ile Hadise arasında mevzular devam ediyor. Evlilik krizlerinin sebebinin çocuk istekleri olduğu söyleniyor. Hadise’nin kariyer odaklı, Mehmet Dinçerler’in çocuk odaklı olduğu söyleniyor. Tam uydurma! Ben izleyiciye bir şey söylemek istiyorum. Bildiğim bir şey var ve korktuğum bir şey de var. Arkadaşlar şöyle bir şey söyleyeyim, kesin bilgi: Hadise 3,5 aylık hamile. Hamileliğinden dolayı çok yoğun bir işini iptal etti. Sözleşmesini iptal etti. Bu gözyaşlarının sebebi çocuğu düşürmek olabilir mi diye korkuyorum. Çünkü çocuk tedaviyle oldu. Şimdi korkuyorum hamileliği mi sonlandı yoksa hamile olduğu için mi duygusal. Tedaviyle gerçeklemiş bir gebelik var. Allah korusun çocuk düştüyse Hadise toparlayamaz.”

HADİSE, BİRCAN BALİ’NİN AÇIKLAMASINA YANIT VERDİ

Bircan Bali’nin bu açıklaması karşısında oldukça sinirlenen ünlü popçu Hadise, hamilelik iddialarına daha fazla sessiz kalamadı. Hamile olup olmadığı merak edilen Hadise, hakkında çıkan bebek iddialarını yalanladı. I

nstagram hesabından konu ile ilgili bir paylaşım yapan ünlü şarkıcı,  “Bu kadar özel bir konuda açıklama yapmak zorunda kalmış olmaktan rahatsızım. Israrla yapılan yalan hamilelik haberleri sonrası açıklama yapma gereği duydum. Hamile değilim ve bunun için tedavi görmüyorum” ifadelerini kullandı.

Bebek iddiaları karşısında açıklama yapan ve hamile olduğu yönündeki iddiaları yalanlayan Hadise’nin eşiyle arasındaki kriz iddiaları karşısında sessiz kalması ise dikkat çekti.

Hadise ‘hamilelik’ açıklaması yaptı ancak Mehmet Dinçerler hakkında sessiz kaldı
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin