Süper Kulüp Haberleri

Hadise isyan etti: Yaratılan algı beni rahatsız etti!

Ünlü şarkıcı Hadise’nin, İtalya ve ABD’den 100 bin TL değerinde elbise sipariş ettiği öne sürüldü. Hadise, hakkında çıkan iddiaların doğru olmadığını söyleyerek tepki gösterdi

Hadise isyan etti: Yaratılan algı beni rahatsız etti!
1112
13 Ocak 2021 - 3:03

Ünlü şarkıcı Hadise’nin O Ses Türkiye Yılbaşı Özel çekimleri için kesenin ağzını açtığı iddia edilmişti. Hadise’nin kıyafetine 43 bin, bileklikleri ve küpesine 450 bin TL harcama yaptığı öne sürülmüştü. En son yurtdışından 100 bin TL’ye kıyafet aldığı konuşulan Hadise’den açıklama geldi.

İddiaların gerçek dışı olduğunu belirten ünlü şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Hiç almadığım kıyafetlerin, hiç harcamadığım paraların haberlerini bugüne kadar birçok kez okudum. Bu tarz masa başında yapılmış ve gerçeği yansıtmayan haberlere normalde cevap vermem ancak pandemi nedeni ile milyonlarca insan ciddi bir şekilde ekonomik zorluk yaşarken böyle gerçek dışı haberlerle yaratılan algı beni gerçekten rahatsız ediyor ve üzüyor. Umarım güzel günler yakındır. Herkese sevgilerimle…” dedi.

Süper Kulüp Magazin © 2013 - 2021 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.