Hakan Sabancı'yı ifşa eden Aygün Aydın'dan olay açıklamalar | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

11 Mayıs 2021 - 00:33

Hakan Sabancı’yı ifşa eden Aygün Aydın’dan olay açıklamalar

Geçtiğimiz şubat ayında aşk yaşamaya başladıkları öne sürülen Hakan Sabancı ile Aygün Aydın cephesinde sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Aralarındaki özel mesajlaşmayı ifşa eden Aydın, şimdi de açıklamalarıyla olay yarattı

Hakan Sabancı’yı ifşa eden Aygün Aydın’dan olay açıklamalar
Son Güncelleme :

20 Nisan 2021 - 11:26

Bu zamana kadar çıkan aşk haberleri hakkında sessizliğini koruyan Aygün Aydın, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Hakan Sabancı ile olan yazışmalarını ifşa etmiş ve dikkatleri üzerinde toplamıştı.

Dün bir video paylaşan Aydın, yaptığı açıklamlarla bir kez daha sosyal medyanın gündemine oturdu.

aygun02 ccGN - Hakan Sabancı'yı ifşa eden Aygün Aydın'dan olay açıklamalar

İşte Aygün Aydın’ın açıklamaları:
‘Sizin benimle derdiniz ne? 3 gündür olayları çarpıtmaya, beni linçlemeye doymadınız. İyi ki Hakan’la konuştum. Ne kadar çok kişinin yarasına dokunmuşum. Beni Merve Boluğur gibi deli göstermeye çalıştılar. Hakan’la ilk görüşmeye başladığımdan herkesten çok saklamaya çalıştım bu durumu. Aramızda başka bir muhabbet vardı. Hakan hakkında konuşmadığım için şizofren olduğumu söylediler, sustum.

Geçen cuma günü aramız açıkken, çıplak kadınları beğendiğini ve çıplak kadınlardan mesaj geldiğini gördüm, sinirlendim. Hangimiz sinirlenmeyiz ki erkek arkadaşı böyle bir şey yaptığında. Ki ben Hakan’ın ismini vermeden bu paylaşımı yaptım. Ben de kızları paylaştım, bu kızların bu tarz paylaşım yapması hiç hoşuma gitmedi.