Hamza Hamzaoğlu, İbrahim Hacıosmanoğlu’na yanıt verdi

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu’ndan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’na yanıt geldi.

İbrahim Hacıosmanoğlu’nun, Futbol Federasyonu’ndaki ağabeyleri tarafından kollandığını söylediği Cim-Bom’un teknik patronu Hamza Hamzaoğlu, yorumladı: “Sağolsun Fatih Hocam gibi değer verenler oldu. Ancak ne ona ne bir başkasına sırtımı dayamadım. Geldiğim nokta birilerine bağlanacaksa bütün kazandıklarımı geri vermeye hazırım.”

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun “Futbol Federasyonu’nda ağabeyi var” dediği, kollanmakla suçladığı Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu’ndan yanıt geldi.

Hamzaoğlu, “Ağabeyiniz kimler?” sorusuna, “Yaptıklarımız ortada… Ağabeylerim kimmiş ben de merak ettim. Trabzonspor Başkanı bunu neye dayanarak söyledi bilmiyorum. Önemsemedim açıkçası” yanıtını verdi.

Sözü, kollandığı söylenen Trabzonspor karşılaşmasına getiren sarı-kırmızılıların teknik patronu, “Başkanın bu çıkışında Trabzonspor’un kötü gidişatı etkili olabilir. Bunların sinir harbiyle söylendiğini zannediyorum. Erkan Zengin o maçta golü atsa bunlar konuşulur muydu? O golü atsa biz kaybedecektik belki de…” yorumunu yaptı.

Hayatını hep tek başına mücadele ederek kazandığını dile getiren Hamzaoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bugüne kadar kimseye sırtımı dayamadım. Sağolsun değer verenler oldu. Fatih Hocam gibi… Ancak ne ona ne bir başkasına sırtımı dayamadım. Bugün benim geldiğim nokta birilerine bağlanacaksa ben bütün kazandıklarımı geri vermeye hazırım.”

‘Haksızlığı istemem’

Bir mücadele sonunda kazananların emeklerine böyle çamur atılamayacağını dile getiren Hamza Hamzaoğlu, “İşin içinde bir haksızlık varsa, beni en üst noktaya getireceğini bilsem bile kabul etmem” diye konuştu. Milliyet

Hacıosmanoğlu’ndan Galatasaray ve Beşiktaş’a sert sözler