Hande Ataizi ve Sevda Demirel kavgasının perde arkasını 22 yıl sonra anlattı!

featured
service

Ünlü oyuncu Cem Davran, 22 yıl önce Türk magazin tarihine damga vuran Sevda Demirel ile Hande Ataizi kavgası ve tokat olayının perde arkasını anlattı.

blank

Davran, “Sevda Demirel’in olduğu program canlı değildi ama kanal yayınladı bunu. Herkesin gözü önünde olduğu için verildi bu da” dedi.

blank

Türk televizyon tarihinin yaşanmış en ilginç olaylarından biri olan Sevda Demirel-Hande Ataizi kavgası ve tokatınının perde arkasını, oyuncu Cem Davran 22 yıl sonra anlattı.

blank

Candaş Tolga Işık’la Az Önce Konuştum programına konuk olan Cem Davran, yıllardır herkesin aklında soru işareti bırakan olayın iç yüzünü paylaştı.

‘Program canlı değildi’

Hande Ataizi’ne ‘Ne dedin sen?’ diyerek tokat atan Sevda Demirel, magazin tarihine geçmişti.

Programın sunucularından Cem Davran da kavga eden ikiliyi sakinleştirmeye çalışmıştı.

İki Kere Kiki isimli programın canlı olmadığını ve kavganın yaşandığı bölümün banttan yayınlandığını söyleyen Cem Davran şu şekilde konuştu:

“Hande Ataizi ile yaptığımız İki Kere Kiki programını ben yazdım. Bunun adı yanlış yazıldı o yüzden öyle kaldı. Aslında İki Kere İki idi. O zamanlar ben şov yapıyordum. Şov karakterlerinin kıyafeti vardı. Sevda Demirel’in olduğu program canlı değildi.”

“Ama o zamanlar magazin kameraları program kayıtlarına girebiliyordu. Yapımcı görüntüler daha sonradan verilecek dendi ve kanal yayınlandı bunu. Herkesin gözü önünde olduğu için verildi bu da.”

“Talihsiz bir olaydı bu da. Sevda Demirel kalktı gitti. Başka konuk aldık. Hande Ataizi toparlandı sonra programa geri döndü. O zamanlar herkes şoka girmişti.”

Hande Ataizi ve Sevda Demirel kavgasının perde arkasını 22 yıl sonra anlattı!