Hande Erçel ve Kerem Bürsin'den 'parti' tepkisi -Süper Kulüp

24 Kasım 2020 - 13:10

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’den ‘parti’ tepkisi

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’den ‘parti’ tepkisi
Son Güncelleme :

05 Kasım 2020 - 13:10

1

Kerem Bürsin ile Hande Erçel, yapım şirketinden çıkarken birlikte görüntülendi. Yakışıklı oyuncu, İzmir depreminin acısı devam ederken eğlenmenin yersiz olduğunu ve pandemi nedeniyle partilerin bitmesi gerektiğini söyledi.

2

Bürsin, "Üzücü bu görüntüler, insanların daha fazla duyarlı olması ve aynı zamanda bu pandemi döneminde partilerin kesilmesi lazım, insanların maskelerini takması lazım. Bizim bu işi hep birlikte kontrol altına almamız lazım" diye konuştu.

3

Hande Erçel, rol arkadaşı Bürsin'e, "Ben de üzücü buluyorum. İnsanların kendi hayatları saygı duymak lazım tabii ki ama böyle bir şey yas varken hepimizin içi parçalanıyor, keşke daha duyarlı olsak" sözleriyle destek oldu.

4

Çekimler için bir araya geldiklerini söyleyen Hande Erçel, partneri Kerem Bürsin'le aşk yaşadıklarına atıfta bulunan basın mensuplarının "Reytingler düştü o yüzden mi birlikte görüntülenme kararı aldınız?" sorusu üzerine "Beraber çıktık, beraber görüntü verme kararı almadık" diye konuştu.

5

Kerem Bürsin'in annesinin sosyal medyadan kendisini takip ettiğinin hatırlatılması üzerine Erçel bu kez "Olabilir, benim de ailem onu takip ediyor seti ziyarete gelmiş kendisi" açıklamasında bulundu.

6

Geçtiğimiz yıl ABD'ye yerleşen sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz, yeni yaşını Miami'de dostlarıyla birlikte kutladı. 26 yaşına giren Durmaz'ın parti vermesi sosyal medyada tartışma konusu oldu.

7

Cadılar Bayramı için ev partisine giden ve ve giydiği kostümlerle paylaşım üstüne paylaşım yapan Şeyma Subaşı'nın takipçileri de Şubaşı'ya tepki gösterdi.