Hande Sarıoğlu spor yaptı, sosyal medya yıkıldı!

Yaptığı seksi dansın videosu sosyal medyada paylaşıldıktan sonra Habertürk'ten ayrılan ve YouTube'da bir kanalda futbol programı sunan Hande Sarıoğlu, yeni sezona hazırlanıyor. Spor yaptığı anları kişisel sosyal medya hesabından paylaşan Hande Sarıoğlu, adeta hayranlarının nefeslerini kesti. Hande Sarıoğlu'nun paylaşımı kısa sürede sosyal medyada gündem olurken, hayranları da ünlü sunucunun paylaşımına beğeni ve yorum yağdırdı. İşte, Hande Sarıoğlu'nun sosyal medyayı yıkan pozları...

Güzel sunucu Hande Sarıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla nefes kesmeye devam ediyor.

Instagram hesabından son olarak spor yaptığı anları paylaşan güzel sunucu fiziğiyle olay yarattı. Sarıoğlu’nun squad yaptığı anları paylaştığı videoya beğeni ve yorum yağdı.

Instagram hesabından sık sık özel hayatıyla ilgili paylaşımlarda bulunan güzel sunucu Hande Sarıoğlu, güzelliği ve fit vücuduyla büyülemeye devam ediyor.

Son olarak squad yaptığı anları paylaşan güzel sunucu muhteşem fiziğiyle dikkat çekti. Sarıoğlu’nun paylaşımları sonrası beğeni butonu çöktü.

SQUAD YAPTIĞI ANLAR OLAY OLDU

Her paylaşımıyla takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutulan güzel sunucu Hande Sarıoğlu, son olarak spor yaptığı anları paylaştı.

Squad yaptığı anları Instagram hesabından paylaşan Sarıoğlu düzgün fiziği ve güzelliğiyle göz kamaştırdı.

Hande Sarıoğlu’nun paylaşımları sonrasında takipçileri, “Sen insan olamazsın” ve “Yine bomba gibisin” şeklinde yorumlarda bulundu.