Hanife Gürdal, Kemal Ayvaz'dan boşanıyor! Ağzını bozdu | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

4 Mart 2021 - 03:51

Hanife Gürdal, Kemal Ayvaz’dan boşanıyor! Ağzını bozdu

Hanife Gürdal, Kemal Ayvaz’dan boşanıyor! Ağzını bozdu
Son Güncelleme :

01 Şubat 2021 - 10:38

1

Evlilik programlarının sona ermesinin ardından sosyal medya fenomeni haline gelen ünlü gelin adayı Hanife Gürdal, özel hayatı ile çokça konuşuluyordu.

2

Özellikle başörtüsünü çıkardıktan sonra yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Gürdal, bu kez ayrılık kararı ile gündeme geldi.

3

15 GÜN İÇİNDE BOŞANACAK Bir süredir problem yaşadığı eşi Kemal Ayvaz ile ayrılık kararı aldıklarını duyuran fenomen gelin, Instagram'dan yaptığı paylaşımda boşanma dilekçelerini imzaladıklarını açıkladı.

4

Taşınma anlarını gösteren paylaşımıyla evleri de ayırdıklarını duyuran Hanife, "Bu süreçte kimseyle konuşmak istemiyorum. Onun dışında anlaşmalı boşanıyoruz. İmzaladık dilekçeyi o da adliyeye verdikten sonra 15 gün içerisinde boşanabiliyormuşuz. Benim için her şey gayet normal. Paylaştığım şeylerden anlam çıkarmayın" dedi.

5

"YAKINDAN TAKİP EDEN DÜŞMANLARIM VAR" Instagram paylaşımlarını yakından takip eden düşmanlarına seslenen Hanife Gürdal, "Beni yakından takip eden düşmanlarım var! Paket servisimiz bitmiş. Yoksa kı*ınıza yakmanız için mutlaka kına gönderirdim" diyerek şok etti.

6

YENİ İMAJI ŞAŞIRTTIGeçtiğimiz günlerde evde saçlarını kesen ve yaptığı makyajla magazin gündemine gelen Hanife Gürdal, yeni imajıyla takipçilerinin dikkatini çekmişti.

7

Hanife Gürdal, son olarak Instagram hesabının hikaye bölümünden yayınladığı mini etekli pozuyla adından söz ettirdi.