Harika Avcı’dan hakkında çıkan haberlere yalanlama

Yeşilçam’da oyunculuk ve şarkıcılık yapan Harika Avcı, hakkında çıkan tüp mide ameliyatı oldu haberleriyle ilgili açıklama yaptı. Avcı, şahsıma yönelik bir algı operasyonu iddiasında bulundu.

Şarkıcı ve oyuncu Harika Avcı, sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. Hakkında fazla kilolarından dolayı ameliyat masasına yattı haberleri çıkan Avcı, hedef gösterilmek için şahsına yönelik bir algı operasyonu olduğunu söyledi.

‘İtibarsızlaştırmak, karalamak, hedef göstermek için şahsıma yönelik bir algı operasyonudur gidiyor ve kasıtlı olarak olaylar olduğundan farklı gösterilmeye çalışılıyor. Nefrete sevk eden, manipülatif, abartılı, asılsız, adaletsiz, vicdan yoksunu ithamlarla iddialarla karşı karşıya getirilip, polemiklere çekilmek isteniyorum.

Hiç tanımadığım ya da haklı nedenlerle ilişiğimi kestiğim insanlar bile utanmadan benimle ilgili bir de şov peşine düşüyorlar. Bunlar iyi taktikler ama tutmaz. Öncelikle samimiyetsizler ve inandırıcı değiller. Dahası taraflı ve çelişkili oldukları her hallerinden görülüyor, üstelik tepki de alıyorlar. Çünkü Türk halkı zekidir, ben bir açıklama yapmasam dahi, kimi nereye koyacağını çok iyi bilir. En derin sevgi ve saygılarımla canlarım…

Bu arada şu fotoğraf meselesi… Ben tüp mide ameliyatı yeni olmadım. Araştırmadıkları nasıl da bariz. 20 Ocak 2017’de paylaşılan bir fotoğrafı sanki yeniymiş gibi veriyorlar. Ayrıca o açıdan kim fotoğraf çekilirse çekilsin öyle çıkar!’

YORUM