Hazal aşka geldi! ‘Sana çok aşığım’

featured
service

TWİTTER’DA GÜNDEM OLDU

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının paylaşımında “Bir de örnek çift diyorduk! Bir de bu aralar yıl dönümlerini kutlayacaklar… Zavallı kız kocasının gizli çapkın olduğunu nereden bilsin. Gizlide olan gizli kalmıyor maalesef” denildi. Bu paylaşımının kısa sürede gündem olmasının ardından söz konusu kişinin Hazal Kaya ile evli olan Ali Atay olduğu ileri sürüldü. Atay kısa sürede Twitter’da trend olurken birçok sosyal medya kullanıcısı “Çıkan bu haberlere kesinlikle inanmıyorum” yorumunu yaptı.

blank
‘NİCE YILLARIMIZ OLSUN BERABER’
2019 yılında Ali Atay ile evlenen ve bir erkek çocuk dünyaya getiren Hazal Kaya ise Instagram hesabından düğününden bir kareyi paylaşarak “Şu fotoğrafın üstünden nasıl üç yıl geçer aklım almıyor. Senle geçen her yıl birbirinden güzel! Nice yıllarımız olsun beraber. Sana çok aşığım” notunu düştü.
‘HELAL OLSUN SEVGİLİME BE’
Hakkındaki ihanet iddiasıyla ilgili bir açıklama yapmayan Ali Atay ise Twitter hesabından eşinin rol aldığı Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinin fragmanını paylaşarak “Helal olsun sevgilime be! Gurur duyuyorum” dedi.

Hazal aşka geldi! ‘Sana çok aşığım’