Hikmet, Turabi ve Uğur, Survivor’a katılacak mı? | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

20 Haziran 2021 - 21:45

Hikmet, Turabi ve Uğur, Survivor’a katılacak mı?

Son Güncelleme :

06 Kasım 2020 - 16:16

1

Posta'dan Gizem Yetil'in, 'Survivor 2021' ve 'Survivor All Star' ile ilgili haberi şöyle:"Survivor 2021’in 16 Ocak ya da 23 Ocak gibi başlayacağı dedikoduları var. Bu dedikodu burada dursun, yeni sezonda kimlerin olacağını konuşalım.

2

İki kez Survivor şampiyonu olan Turabi Çamkıran’ın, Survivor 2021 kadrosuna dahil olacağı konuşuluyordu. Ancak şimdilik bu iddia doğru değil. Turabi şu aralar İstanbul’da dinlenmeye çekilmiş… Sonrasında Acun Ilıcalı ile bir görüşme olur mu, teklif gider mi, bilemem.

3

Hikmet Tuğsuz’u Survivor 2021’de görecek miyiz? Yine kesin gözüyle bakılan başka bir yarışmacı Hikmet Tuğsuz. Hatırlarsınız ki kendisi yarışmada sakatlanmıştı. Tuğsuz, iki kere ameliyat oldu. Çok az bir tedavisi kaldı.

4

'Arayıp da seni götüreceğiz' dememişler ama 'Antrenmanlarını bırakma' denilmiş. Aslında bakarsanız, hiç kimseyi kendisine rakip olarak görmeyen eski yarışmacının hedefi ABD'de yayınlayan Turabi'nin de katıldığı 'The Challenge' yarışması.

5

Gelmiş geçmiş en iyi yarışmacıların yarıştığı 'Survivor All Star'da Hikmet Tuğsuz için 'kesin' gözüyle bakılıyor. Tuğsuz, 'Eğer bana bu şansız verirlerse virgülü koyduk, noktayı da koymaya gideriz' dedi.Gelişmeleri hep birlikte göreceğiz.