Hıncal Uluç'tan Melih Altınok'a Hande Sarıoğlu yanıtı! "Çıplak bir selfie çeksem ve..." | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

22 Nisan 2021 - 02:30

Hıncal Uluç’tan Melih Altınok’a Hande Sarıoğlu yanıtı! “Çıplak bir selfie çeksem ve…”

Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç, bugünkü yazısında köşe komşusu olan Melih Altınok’a yanıt verdi.

Hıncal Uluç’tan Melih Altınok’a Hande Sarıoğlu yanıtı! “Çıplak bir selfie çeksem ve…”
Son Güncelleme :

26 Şubat 2021 - 1:07

Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç, sosyal medya hesabından dans ettiği bir video paylaştığı için Habertürk’teki görevinden istifa eden Hande Sarıoğlu konusunda kendisini eleştiren köşe komşusu Melih Altınok’a “Ben gazeteyi temsil etmiyorum dedim, geçen yazımda.. Hande’ye göre daha özgürüm bu yüzden.. Ama yeni binamızın terasına çıkıp çıplak bir selfie çeksem ve “Manzaramıza bakın” diye sosyal medyaya koysam, bunun adı “Özgürlük” olur mu, Melih?. Karantina öncesinde veya sonrasında değişir mi bu tarif?” diye yanıt verdi.

Spor spikeri Hande Sarioglu  - Hıncal Uluç'tan Melih Altınok'a Hande Sarıoğlu yanıtı! "Çıplak bir selfie çeksem ve..."

Hande Sarıoğlu’nun yaptığı işin Habertürk gibi saygın bir haber kanalına zarar verdiğini ifade eden Hıncal Uluç, “Yani Hande, kişisel özgürlük sınırını aştı. Bir okur da “Ya Hande bale yapsaydı” diyor.. Şimdi bale yapmak ile göbek atmak ayni şey mi?. “Peki ya tamamen soyunup direk dansı yapsaydı” desem.. Göbek atmak ile direk dansı bir olur mu?. Özüne bakarsan ikisi de sanat. Ama toplumda kabulleri farklı.. Ben de onu tartışıyorum işte.. Toplumdaki saygınlık ölçülerini…” ifadelerini kullandı.