Hülya Açıkgöz: Sözlerim yanlış anlaşıldı! -Süper Kulüp

1 Aralık 2020 - 20:07

Hülya Açıkgöz: Sözlerim yanlış anlaşıldı!

Hülya Açıkgöz: Sözlerim yanlış anlaşıldı!
Son Güncelleme :

26 Ekim 2020 - 12:25

1

Hülya Açıkgöz önceki gün bir takipçisinin “Kendinizi neden net ifade etmiyorsunuz? Sanki bir abla, kardeşini dolandırılmış imajı çizildi” diye yazması üzerine sert konuştu.

2

HADİSE VERGİ Mİ KAÇIRIYOR? Açıkgöz, yorumunda, "Ben doğruları konuşursam ekmek paralarından olurlar, Türkiye’ye adım atamazlar. Hangi fakir, zengini dolandırmış bu dünyada? Bende yok milyonlar. Milyonları olanlar göstersinler ne kadar vergi ödemişler acaba? Vergiden bile çalan herkesten çalmayı da bilir" dedi.

3

'YANLIŞ ANLAŞILDIM' Hülya Açıkgöz bu sözlerinin “Hadise vergi mi kaçırıyor?” diye sosyal medyada yer bulmasının ardından yeni bir açıklama daha yaptı.

4

Hülya Açıkgöz, "Tarafıma sorulmuş bir soruya verdiğim yanıtın ailevi ilişkilerimize çekilmesinden dolayı duyduğum rahatsızlık üzerine bu bilgilendirmeye ihtiyaç duydum" diye konuştu.

5

Açıkgöz, sözlerine; "Ben hem Türkiye’de hem de Belçika’da sahibi olduğum şirketler bünyesinde çeşitli alanlarda profesyonel olarak hizmet veren işletmecilik ve organizasyonlar yapan bir birey olarak var oldum ve tüm profesyonel hayatımın Hadise üzerinden yorumlanmasını çok anlamsız buluyorum. Yazmış olduğum yazının Hadise ile hiçbir bağlantısının olmadığının bilinmesini isterim" şeklinde devam etti.

6

Her şey, anne Gülnihal Açıkgöz'ün 2018 yazında intihara teşebbüs etmesiyle başlamıştı. Zor günler geçiren Hadise, o zaman menajerliğini de yapan ablası Hülya Açıkgöz ile küsmüştü.

7

Sosyal medyada da birbirlerine ağır göndermeler yapan iki kardeş arasındaki kriz, mahkeme koridorlarına taşınmıştı.