“İlişki Durumu: Karışık” seyircisini yine ekran başına kilitledi

Show TV’nin ekrana damgasını vuran projelerinden “İlişki Durumu: Karışık”, seyircisini yine ekran başına kilitledi. Onbeşinci bölümüyle de herkesin beğenisini toplayan “İlişki Durumu: Karışık”, tüm kategorilerde izlenme rekorlarını kırarak, birinciliği göğüsledi.

AYŞEGÜL VE CAN’IN DANSI BÖLÜME DAMGASINI!
İlişki Durumu: Karışık’ın 15. bölümünde; Can’ın, Ayşegül onu terk etmesin diye peşinden ayrılmadığı eğlenceli anlar ve romantik bir dans eşliğinde yaşanan duygusal ve sürpriz dolu sahneler bölüme damgasını vurdu!

Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta, neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak.Başrollerinde; Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen’in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.

ZİRVEYE YERLEŞTİ!
Yayınlandığı ilk gün itibariyle herkesi ekran başına kilitleyen “İlişki Durumu: Karışık”, reyting sıralamasında bu hafta da zirveye oturdu. “İlişki Durumu: Karışık”, Total’de 6.09 izlenme oranı (rating), 15.26 izlenme payı (share) ile, AB’de ise 6.18 izlenme oranı (rating), 15.96 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.