İlk gece cinsel ilişkide dikkat edilmesi gerekenler | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

13 Mayıs 2021 - 14:41

İlk gece cinsel ilişkide dikkat edilmesi gerekenler

Cinsel ilişki, aslında çok doğal bir eylemdir. Kadın ve erkek için cinsel ilişki aralarındaki bağı güçlendirmek için en önemli faktördür.

İlk gece cinsel ilişkide dikkat edilmesi gerekenler
Son Güncelleme :

03 Mayıs 2021 - 21:30

1

Cinsel ilişki, aslında çok doğal bir eylemdir. Kadın ve erkek için cinsel ilişki aralarındaki bağı güçlendirmek için en önemli faktördür.

2

Kadınlar, cinsellikle ergenlik yaşlarında tanışsalar da etkin bir cinsel yaşama evlendikten sonra başlarlar.

3

Gerek toplumsal baskı gerekse korkular bir nevi kadınları cinsellikten soğutmaktadır.

4

Kadınların yüzde altmışlık kısmı maalesef ilk gece korkusu yaşamaktadırlar. Bu korku ailesel ve çevredeki faktörlerden dolayı psikolojik olarak kadını çok yıpratmaktadır.

5

Kadınlar için ilk gece dikkat edilmesi gerekenler İlk önce unutmamanız gereken tek şey, artık modern bir çağda yaşadığınız. Bilinçaltınıza yerleştirilen kadar kötü bir deneyim yaşamayacaksınız. Partnerinize ve kendinize ne kadar rahat bir ortam hazırlarsanız o kadar güzel bir anı yaşayacaksınız.

6

İlk gece için korkularınız çok fazla yüksekse mutlaka ilk deneyiminizden önce bir uzmana başvurmanızda fayda olacaktır.

7

Birleşme için kendinizi mecbur hissetmek yerine hazır hissetmenizi sağlamak daha iyi olacaktır.

8

İlk Gece Deneyimini Olumlu Geçirmek Kadınlar için ilk gece olayı yani ilk cinsellik birliktelik unutulmaz bir deneyimdir. Bu deneyimi olumlu geçmesi tamamen kadının elinde olan bir olaydır. Kadın, kendini ne kadar rahat ve hazır hissederse bir o kadar kolay bir birliktelik ve ilk gece deneyimi olacaktır. Olayın akışına bırakmak, beyin olarak kendini hazır hissetmek ve kendini partnerine bırakmak ilk deneyimin olumlu sonuçlanması için şarttır.

9

Çok fazla hayal kurmak ya da beklentileri yüksek tutmak ilk deneyimi yaşamanıza engel olabilir. Birleşme esnasında tamamen kafanızın rahat olması ve korkularınızı aklınıza getirmemek rahat birleşmenizi sağlayacaktır.

10

İlk gece deneyimi gerçekten partnerin büyük bir payı vardır. Partneriniz sizi ne kadar rahat hissettirirse ve size ne kadar ilgili davranırsa bu deneyimi o kadar güzel ve rahat geçirirsiniz. Partner, kadına nasıl davranmasını biliyorsa ve yönlendirme yaparsa kadın da kendini o kadar rahat hissedecektir. Unutmayın ilk gece yani cinsel birleşmenin ilk günü korkulacak bir olay değil aksine oldukça güzel ve yaşamınız için gerekli olan bir deneyimdir.

11

12

13

14