İmaj değiştiren Ece Ronay’ın son halini kimse beğenmedi

featured
service

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile davalık olan sosyal medya fenomeni Ece Ronay, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla gündem oldu. İmaj tazeleyen Ronay’ın yeni halini görenler büyük şaşkınlık yaşadı. Saç rengini ve göz rengini değiştiren Ronay dudak dolgusu da yaptırdı. Son halini ”Canım böyle olsun istedi” notuyla takipçilerinin beğenisine sunan ünlü fenomenin yeni hali beğenilmedi.

blank

BAMBAŞKA BİRİNE DÖNÜŞTÜ
Geçtiğimiz Ocak ayında nişanlısı Mehmet Bilir ile evlene ve Temmuz ayında ise oğlu Miran’ı kucağına alarak ilk kez anne olmanın heyecanını yaşayan 29 yaşındaki şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Ece Ronay, doğum sonrası verdiği kilolarıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Fazla kilolarından kurtulan ve eski haline dönen Ece Ronay şimdi de saç rengini değiştirdi. Esmer güzeli Ronay, saçlarını bakır renge boyattı ve gözlerine de açık tonlarda lens taktı. Dudaklarını daha büyük göstermek için işlem yaptıran Ronay bambaşka bir görünüme kavuştu.

blank

TAKİPÇİLERİNDEN ELEŞTİRİ YAĞDI
Ronay’ın bu halini doğal bulmayan takipçileri ‘eski halin daha güzeldi’, ‘çocuğun seni tanıyamayacak’, ‘çok abartı olmuş’, ‘tamamen değişmişsin’, ‘eski haline dön hemen’, ‘Ece bu kim’, ‘Ece’ye haber verin hesabı çalınmış’, ‘Bu sen olamazsın’, ‘Bir saç rengi insanı bu kadar mı değiştirir’, ‘Hiç olmamış’, ‘Bu ne ya’ şeklinde yorumlar yağdırdı. Ece Ronay’ın son paylaşımına takipçileri olumsuz yorumlar yağdırdı.

Karpuz isimli şarkısıyla adını geniş kitlelere duyuran fenomen Ece Ronay, geçtiğimiz yıl Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı mesajları sosyal medya üzerinden ifşa ederek taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla dava açmıştı.

İmaj değiştiren Ece Ronay’ın son halini kimse beğenmedi