İrem Derici’den takipçisine güldüren cevap!

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile adından söz ettiren ünlü şarkıcı İrem Derici, şimdi de takipçisine verdiği yanıtla gündeme geldi. "İrem Derici ev aldı mı ya?" diye soran bir takipçisine cevap veren ünlü şarkıcı, yanıtıyla herkesi güldürdü. Derici, "Yok alamadım, çarçur..." yanıtını verdi.

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelen ünlü şarkıcı İrem Derici, yaptığı açıklamalarla da gündeme gelmeye devam ediyor. İrem Derici, geçtiğimiz gün bir takipçisinin kendisiyle ilgili yaptığı yoruma verdiği cevapla dikkat çekti.

“YOK ALAMADIM, ÇARÇUR…”

Dobra ve açık sözlü halleri ile bilinen ünlü şarkıcı Derici, Twitter’dan bir takipçisinin sorduğu “İrem Derici ev aldı mı ya?” sorusuna yanıt verdi. Derici, bir sosyal medya kullanıcısına “Yok alamadım, çarçur…” yanıtını verdi.

Ünlü şarkıcı, takipçisine verdiği yanıtla herkesi güldürdü. Takipçileri, İrem Derici’nin bu mesajına; “848 bin civarında takipçi var, ortalama 5 TL göndersek 4 milyon 250 bin civarı yapar. Güzel bir daire alır”, “Senin de annen paranı gereksiz yere harcama diyor mu?” ve “Ev parasını kendine harcadın, taş gibi hatun oldun bak” gibi yorumlar yaptı.

YORUM