'İşler durgun, bakıcılığa başlayacağım' - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

22 Ekim 2020 - 14:51

‘İşler durgun, bakıcılığa başlayacağım’

“Yazın Bodrum’daydık oradan Ankara’ya gittik şimdi buraya geldik işler başlıyor” diyen Aksoy, eşi Nazife Oğlakçıoğlu’nun işleri olduğunu ve bu nedenle birkaç saat bebeklerine kendisinin baktığını anlattı.

‘İşler durgun, bakıcılığa başlayacağım’
Son Güncelleme :

08 Ekim 2020 - 3:24

1

"Yazın Bodrum'daydık oradan Ankara'ya gittik şimdi buraya geldik işler başlıyor" diyen Aksoy, eşi Nazife Oğlakçıoğlu'nun işleri olduğunu ve bu nedenle birkaç saat bebeklerine kendisinin baktığını anlattı.

2

Konuyla ilgili espri yapan oyuncu, "Babalık unutulmaz dünyanın en eğlenceli şeyi zor değil. Mamasını da veriyorum altını da alıyorum, bir gün ihtiyaç olursa haber verin bana" dedi.

3

"Pandemiden dolayı işler durgun ya şimdi bakıcılığa başlayacağım. Annemizin işleri vardı bugünlük bana bıraktı, o benden daha profesyonel ama iyiyiz keyifler yerinde..."

4

Aksoy, ayrıca uzun bir aradan sonra setlere geri döneceğini de ifade edip, "Bir dizi başlayacak süreler ile ilgili büyük sıkıntılar var. Bir de diğer işlerle uğraştığın için zor oluyordu, senaryoda içime sindi keyifli bir işi olacak" şeklinde konuştu.

5

Bekir Aksoy, geçtiğimiz eylül ayında meslektaşı Nazife Oğlakçıoğlu ile nikah masasına oturmuştu. Çift, ilk bebekleri olan Asil'i mart ayında kucaklarına almıştı.