İstanbul'da toplu taşıma yoğunluğu vatandaşı isyan ettirdi! | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

23 Nisan 2021 - 07:50

İstanbul’da toplu taşıma yoğunluğu vatandaşı isyan ettirdi!

İstanbul’da işe gitmek için sabahın erken saatlerinde yollara düşen halk koronavirüs salgınına rağmen yoğun olan toplu taşımaya isyan etti.

İstanbul’da toplu taşıma yoğunluğu vatandaşı isyan ettirdi!
Son Güncelleme :

31 Mart 2021 - 21:09

İstanbul’da toplu taşımaların yoğunluğu koronavirüs tedbirlerini unutturdu. İnsanlar işe gitmek için toplu taşımaya binmeye mecbur olduklarını ama bu şekilde sosyal mesafeyi koruyamadıklarını söyleyerek şikayet etti. İstanbullular seferlerin azlığından şikayetçi.

istanbulda toplu tasima yogunlugu vatandasi isyan ettirdi 0 - İstanbul'da toplu taşıma yoğunluğu vatandaşı isyan ettirdi!Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. İlhan’dan Ramazan açıklaması

istanbulda toplu tasima yogunlugu vatandasi isyan ettirdi 1 - İstanbul'da toplu taşıma yoğunluğu vatandaşı isyan ettirdi!

İstanbul halkı toplu taşımadan şikayetçi

İşlerine gitmek için metrobüs kullanan vatandaşlar tıka basa dolu araçlarda yolculuk yapmak zorunda kaldı. Cevizlibağ metrobüs durağında birçok yolcu ayakta yolculuk ettiğini söylerken, bazı yolcular seferlerin artırılması gerektiğini, bazıları ise salgın sürecinde bu kalabalığın süreci olumsuz etkilediğini söyledi.

Kalabalıkta olsa binmeye mecburuz

Toplu taşımadaki kalabalığa biz çözüm bulunması gerektiğini ifade eden Yavuz Kaya, “Çok kalabalıktı. Ayakta geldim. İşe yetişmemiz gerekiyor. Kalabalık bile olsa ayakta da olsa mecbur biniyoruz. Çözümü biz düşünemiyoruz yetkililer düşünecek artık. Vatandaş çözüm üretemez anca üretilen çözümlere uyacak mecbur. Ben her sabah metrobüse biniyorum. Hiç oturamıyorum. Genelde ayakta gidiyorum.” dedi.