Jade Goody'nin oğlu kendi kopyası gibi: Gözlerini ve gülüşünü bana verdi -Süper Kulüp

28 Kasım 2020 - 04:17

Jade Goody’nin oğlu kendi kopyası gibi: Gözlerini ve gülüşünü bana verdi

Jade Goody’nin oğlu kendi kopyası gibi: Gözlerini ve gülüşünü bana verdi
Son Güncelleme :

09 Kasım 2020 - 1:59

1

Jade Goody, bir dönem TV ekranlarının en çok öne çıkan yıldızlarından biriydi. Genç yaşında rahim kanserine yakalandı.

2

7 YAŞINDAYKEN HAYATA VEDA ETTİMücadelesini de kameralar karşısında yaşadı. Bir yandan hemcinsleri arasında bu hastalıkla ilgili farkındalık yaratmaya çalışırken diğer yandan da çok küçük olan iki çocuğunun geleceği için yatırım yapmayı planlıyordu.

3

009 yılında hayata veda ettiğinde eski evliliğinden dünyaya gelen büyük oğlu Bobby henüz 5 küçük oğlu Freddie de 4 yaşındaydı.

4

ANNESİNİ KAYBETTİĞİNDE 5 YAŞINDAYDIJade Goody'nin büyük oğlu Bobby bugün 17 yaşında bir genç. Moda dünyasında kariyer yapmaya başlayan Bobby Brazier, annesine olan benzerliğiyle dikkat çekiyor.

5

Brazier bu benzerliğin kendisi de farkında. Daily Mail gazetesine konuşan Bobby Brazier kendisine her zaman annesine ne kadar benzediğinin söylendiğini belirtti.

6

ANNESİNİN KOPYASI GİBİ Bobby Brazier "Anneme benziyorum. Herkes bana anneme benzediğimi söyledi her zaman. Onun dudaklarına, gözlerine ve gülüşüne sahibim" diye konuştu.

7

Bir kafede otururken bir moda ajanı tarafından keşfedilen Bobby Brazier, ünlü bir giyim firmasının defilesinde podyuma çıktı. Böylece modellik kariyerine başlamış oldu. Daha sonra da bazı dergiler için kapak pozu verdi.

8

Keşfedildikten kısa süre sonra birçok ajans ile modellik anlaşması imzalayan Bobby Brazier, pandemi nedeniyle daha kariyerinin başında duraklama dönemine girdi ve bu çalışmaları henüz gerçekleştiremedi.

9

Bobby'nin babası Jeff ile katıldığı Big Brother yarışmasında tanışan Jade Goody, TV dünyasında bu şekilde adını duyurmuştu.

10

BIG BROTHER İLE ADINI DUYURDUBobby'nin annesi Jade Goody eski bir diş hastalıkları hemşiresiydi. Fakat katıldığı Big Brother adlı yarışmada adını duyurunca TV dünyasında kariyer yapmaya başladı. 2008 yılında Big Brother'ın Hindistan versiyonu olan Big Boss yarışmasına katıldı. Fakat İngiltere'den ayrılmadan önce yaptırdığı testlerin sonucu kötü çıkınca hemen ülkesine döndü.

11

Tedavisi sürerken ikinci eşi Jack Tweed ile evlendi. Fakat Goody, hastalığa yakalandığını öğrendikten bir yıl sonra hayata veda etti.

12

Goody'nin cenaze töreni çok kalabalık bir katılımla yapıldı. Genç yaşta hayata veda eden Jade Goody, uzun süre konuşulan bir şekilde son yolculuğuna uğurlandı.