Süper Kulüp | Magazin | Müzik| Borsa | Dedikodu | Cemiyet | Influencer |

JOLLY JOKER ADANA BÜYÜK BİR COŞKUYLA AÇILDI!

Jolly Joker Adana, dün gerçekleştirilen Funda Arar konseriyle Adanalılarla “Merhaba” dedi.

JOLLY JOKER ADANA BÜYÜK BİR COŞKUYLA AÇILDI!
111194
16 Kasım 2019 - 12:22

Türkiye’nin en büyük konser mekanı ağı Jolly Joker, müziği herkes için erişilebilir kılmaya devam ediyor. Türkiye genelinde 9 şubesi ile müziğe herkesin erişmesini sağlayan Jolly Joker, önemli şehirlerimizden Adana’nın eğlence hayatını şekillendirecek. Çeşitli müzik türlerinden pek çok sanatçıyı Adanalılar ile buluşturacak mekân, konumu ve teknik imkanları ile de fark yaratıyor. En iyi ses ve ışık ekipmanlarıyla canlı müzik deneyiminin standartlarını yükseltecek Jolly Joker, 1.200 kişilik kapasite ile misafirlerine güvenli ve konforlu bir ortam sunuyor.

İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep, Antalya, İzmir ve Mersin’den sonra Adana’ya da taptaze bir enerji getiren Jolly Joker, dün gerçekleştirilen açılış konserinde Funda Arar’ın muhteşem performansıyla Adanalıları selamladı. Enerji dolu performansı ile saatlerce sahnede kalan Funda Arar, izleyicilerden büyük alkış aldı.

Adana eğlence hayatına büyük katkılar sunacak mekân, yıl boyunca Türkiye’nin sevilen sanatçılarını, müzikseverler ile buluşturacak. Jolly Joker Adana kasım ayında Ümit Besen & Pamela, Yaşar, Berkay, Rubato, Mabel Matiz ve Tan Taşcı’yı ağırlayacak. Türkiye’nin en sevilen sanatçıları, şarkılarını Adanalı hayranları için söyleyecek.

Jolly Joker Adana’da gerçekleşecek konserlerin biletleri Biletix’ten ve etkinlik gişesinden satın alınabiliyor.

JOLLY JOKER ADANA PROGRAMI

Tarih

Sanatçı

16 Kasım Cumartesi

Ümit Besen & Pamela

22 Kasım Cuma

Yaşar

23 Kasım Cumartesi

Berkay

27 Kasım Çarşamba

Rubato

29 Kasım Cuma

Mabel Matiz

30 Kasım Cumartesi

Tan Taşcı

Süper Kulüp Magazin © 2013 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.