Kaan Tangöze gözaltına alındı!

Duman Grubu’nun solisti Kaan Tangöze’nin 2016 yılında boşandığı eski eşini darp ettiği iddia edilen olay, önceki akşam Beşiktaş’ta meydana geldi.Manken ve şarkıcı Seçkin Piriler, eski eşi tarafından 2 çocuğunun gözü önünde darp edildiği iddia edildi. Piriler’in maruz kaldığı olayı ayırmak isteyen yanındaki kadın da hafif şekilde yaralandı.

Olay sonrası Etiler’deki Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği’ne giden Piriler, çocuklarının babası Kaan Tangöze’den şikayetçi oldu. Sağlık kontrolünden geçirilen Seçkin Piriler’in ifadesi üzerine Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Milliyet’ten Ferit ZENGİN’in haberine göre; Kaan Tangöze’nin evine giden polis ekipleri, ünlü şarkıcıyı adresinde bulamadı.

Farklı adreslerde de polisin kendisini aradığını öğrenen Tangöze, bunun üzerine emniyete gitti. “Kadına şiddet” “Hakaret” iddiasıyla Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği’e götürülen ünlü şarkıcının işlemlerinin sürdüğü öğrenildi. Kaan Tangöze ifadesi alınırken olayın sebebi de ortaya çıktı.

İddiaya göre Seçkin Piriler eski kocasının eşi Kıvılcım Ural hakkında şikayetçi oldu. Tangöze ise şikayetini geri alması için eski karısının yanına gitti. Ancak ünlü manken şikayetini geri almayacağını söyleyince tartışma yaşandı. Daha sonra ise Seçkin Piriler eski kocası tarafından darp edildi.

Kaan Tangöze, darp ettiği eski eşi Seçkin Piriler’le evliyken Kıvılcım Ural’la aşk yaşadığı iddiaları ortaya çıkmış, iki çocukları bulunan çift bu olayın ardından boşanmıştı. Tangöze boşandıktan sonra Kıvılcım Ural’la evlenmişti

Seçkin Piriler ifadesinde evlilikleri boyunca eski eşinden birçok kez fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğünü ama Kaan Tangöze’nin kariyeri lekelenmesin diye hep sustuğunu belirtip ekledi: “Kaan’ın normal bir kafada olduğunu düşünmüyorum. Tüm bunları yaparken sanki uyarıcı bir maddenin etkisi altındaydı.”

İşte Seçkin Piriler’in ifadesi: “Kaan Tangöze oğlumu okuldan alıp yaşadığım eve getirdi. Arkadaşım Zeynep Su Pehlivan da vardı. İçeri girmemesini söyledim, yine de girdi. Bana ‘Kıvılcım’a açtığın davayı geri çek. Yoksa seninle mesajlaşmalarımızı yayınlar, tüm konuşmalarımızı ifşa ederim’ diyerek bana şantaj yaptı. Ben de kendisine evi derhal terk etmesini söyledim. Kaan ‘Bu ev benim, yediğin yemek bile benim paramla alınıyor’ diyerek ağır hakaretler etti.”

“Tam arkamı döndüğüm sırada sırtıma tekme, ardından yumruk attı. O sırada arkadaşım Zeynep araya girdi. Ona da vurmaya başladı. İki oğlum tüm olan biteni gördü. ‘Yüzüme vurma’ diye yalvarmaya başladım. Kaan evden çıkıp gitti. Sonra apartman kapısının önünde durup balkonda olan oğullarıma şöyle seslendi: ‘Kimde kalmak istersiniz; annenizde mi yoksa bende mi?’ Çocukları ağlayarak içeri çektim.”

Kaan Tangöze dün sabah eski eşi Seçkin Piriler’in iddialarını yalanladı, “bu iftira karşısında ben de kendisi hakkında hukuki süreç başlatıyorum” açıklamasını yaptı. Piriler’in şikayeti üzerine dün akşam da ifadesine başvurmak üzere Etiler’de ki Beşiktaş büro Amirliği’ne çağrılan Tangöze çıkışta şunları söyledi:“Şiddet uygulamadım, şiddet gördüm. ben de şikayetçi oldum. her şey ortaya çıkacak. Çocuklarım için bunlara katlanıyorum.”

yorum Yap