Kaan Yıldırım ve Çağla Şıkel’den ilk görüntü

featured
service

Oyuncu Kaan Yıldırım’ın Hadise’den ayrıldıktan kısa bir süre sonra manken Çağla Şıkel ile aşk yaşamaya başladığı ileri sürüldü. Çeşme’de tatil yapan ikili, ilk kez yan yana görüntülendi.

Aşklarıyla geçtiğimiz yıla damga vuran Hadise ve Kaan Yıldırım, evlenmeleri beklenirken; sürpriz şekilde ilişkilerini sonlandırmıştı.

AŞK MI YAŞIYORLAR?
Ayrılığın ardından soluğu Çeşme’de alan Kaan Yıldırım’ın (34), dün Çağla Şıkel (42) ile yakınlaştığı iddiası ortaya atıldı. Çeşme’de bir mekanda samimi şekilde eğlenen ikilinin, daha önce de Alaçatı’da bir mekanda bir araya gelmesi, aşk söylentilerine neden oldu.

blank

“KAAN ARKADAŞIM”
Çağla Şıkel’in, hakkında çıkan aşk iddiasının ardından yakın çevresine, “Kaan Yıldırım arkadaşım” dediği öğrenildi.

BİRLİKTE İLK KARE
Bomba aşk iddiasının ardından sessizliklerini koruyan çift, ilk kez yan yana görüntülendi. Magazin D’nin haberine göre; Şıkel ile Yıldırım, Çeşme’de bir mekanda sohbet ederken objektiflere yansıdı.

Kaan Yıldırım - Hadise
Kaan Yıldırım – Hadise

“HADİSE İLE DOSTÇA AYRILDIK”
Kaan Yıldırım, Hadise ile biten ilişkisi sonrası, “Benim üçüncü bir şahısla ilişkim hakkında muhatap olmam söz konusu olamaz. Bizim ilişkimizin başkalarıyla hiçbir zaman bir ilgisi olmadı. Bu konunun buralara çekilmesi son derece rahatsız edici. Biz Hadise ile güzel bir ilişki yaşadık. Ancak geldiğimiz noktada ortak aldığımız kararla karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde dostça yollarımızı ayırdık. Herkese sevgiler” açıklamasını yapmıştı.

2019 YILINDA BOŞANDI
34 yaşındaki oyuncu, 2016 yılında meslektaşı Ezgi Eyüboğlu’yla (33) evlenmiş, 2019’da sessiz sedasız boşanmıştı.

İKİ ÇOCUK ANNESİ
2008-2015 yılları arasında 51 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ ile evli kalan Çağla Şıkel’in, Kuzey ve Uzay adında iki erkek çocuğu bulunuyor.

Kaan Yıldırım ve Çağla Şıkel’den ilk görüntü