Kadir Doğulu zor günleri anlattı: Doktorlar ilaç bulamadı! -Süper Kulüp

4 Aralık 2020 - 13:35

Kadir Doğulu zor günleri anlattı: Doktorlar ilaç bulamadı!

Kadir Doğulu zor günleri anlattı: Doktorlar ilaç bulamadı!
Son Güncelleme :

24 Ekim 2020 - 23:19

1

"Sağlıkla ilgili problemler yaşadım. Üç yıldır bağırsaklarımda sıkıntı var. 'İrritabl bağırsak sendromu' deniyor buna. Bununla ilgili coğrafyamı, gıdaları tanımaya başlayınca bedensel bir şifa başladı ve ilaç kullanmadan iyileştim."

2

"Doktorlar ilaç bulamadı buna. Kilo kaybettim ama gerçek enerjimi ve gücümü buldum açıkçası. Bana verilen perhiz yaramadı. 8 ay içinde yediğim her şeyi yazarak bana ait bir perhiz sistemi buldum."

3

"Yeme alışkanlığımı değiştirdim. Günde iki öğün hatta 1,5 öğün yiyordum. Sekiz saat açım. Sirkeyi kendim yapıyorum evde, sarımsak ağırlıklı besleniyorum. Yoğurt var o da inek sütüyle ilgili tükettiğim tek şey evde yaptığım yoğurt."

4

"Bu gibi şeylere dikkat ettiğimde zayıfladım, çok iyi hissediyorum kendimi. Hem de şifa buldum. Bir uzman kadar bilgiye sahibim ama kendime."

5

"Ailemde de aynı rahatsızlığı yaşayan var; birine çok iyi geldi, biri çok kötü oldu mesela. Herkes kendi reçetesini çıkaracak."

6

"ÇOCUĞU KİM İSTEMEZ Kİ" Öte yandan baba olmayı hep istediğini belirten oyuncu, "Çocuğu kim istemez ki o işin bize kalıp kalmadığıyla ilgileniyorum. Çocuklar anne-baba aracı kullanarak dünyaya gelir der Halil Cibran; 'Çocuk emanettir, anne-baba ‘ben yaptım’ kibrine kapılmasın' der. Bunu tayin eden anne ve baba değil" ifadelerini kullandı.

7

"Ben 10’lu yaşlardan beri baba olmayı çok istiyorum. Neslihan da çok sıcak ama ikimizin de bu dünyada yapmak istediği şeyler var. Onları tamamladıktan sonra belki. Bu iş bir an bir dönem meselesi bence. ikimiz de sağlıklıyız çok şükür o yüzden bir derdimiz yok."