Kaia Gerber yeni sevgilisini aile tatiline götürdü - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

28 Ekim 2020 - 13:41

Kaia Gerber yeni sevgilisini aile tatiline götürdü

90’lı yılların en gözde top modellerinden biri olan Cindy Crawford ile eşi Rande Gerber’in ilk göz ağrısı 19 yaşındaki Kaia Gerber, bir süredir magazin basınında annesinin geçmişteki yerini aldı.

Kaia Gerber yeni sevgilisini aile tatiline götürdü
Son Güncelleme :

25 Eylül 2020 - 13:09

1

90'lı yılların en gözde top modellerinden biri olan Cindy Crawford ile eşi Rande Gerber'in ilk göz ağrısı 19 yaşındaki Kaia Gerber, bir süredir magazin basınında annesinin geçmişteki yerini aldı.

2

Sadece çıktığı defilelerle değil aynı zamanda öze hayatıyla da gündemden düşmeyen Kaia Gerber, bir süredir genç kuşak oyunculardan Jacob Elordi ile birlikte.

3

KAIA'NIN ANNE VE BABASI DA ONLARLA BİRLİKTEGerber ile 24 yaşındaki Elordi, geçtiğimiz günlerde çıktıkları Meksika tatilinde objektiflere takıldı. Bu tatilde genç çifte Gerber'in annesi Cindy Crawford ile babası Rande Gerber de eşlik etti.

4

Genç çift, kaldıkları villanın havuz başında bir süre güneşlenip kitap okurken görüntülendi.

5

SIK SIK BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİLERSadece bir ay önce yeni bir aşka yelken açan Kaia Gerber ile Jacob Elordi, ilk olarak bu ayın başlarında Malibu'da bir restoranda romantik bir yemek yerken samimi şekilde görüntülendi. Daha sonra da Gerber ile Elordi New York sokaklarında neredeyse her gün objektiflere takıldı.

6

Çifte yakın bir kaynak ise E!News'e verdiği demeçte; Kaia Gerber ile Jacob Elordi'nin ilişkilerinin sadece gençlik aşkı olduğunu, ortada ileriye yönelik herhangi bir plan bulunmadığını ileri sürdü.

7

Fakat aynı kaynak, Kaia Gerber'in daha önceki ilişkisini hiç onaylamayan Cindy Crawford ile Rande Gerber'in bu kez olumlu yaklaştığını ileri sürdü.

8

Aynı kişi, Kaia Gerber ile Jacob Elordi'nin son birkaç haftadır gece gündüz hiç ayrılmadığını da belirtti. Genç çiftin sabahtan akşama kadar birlikte vakit geçirdiğini, spora, yemeğe hep birlikte gittiklerini de anlattı.

9

Öte yandan Kaia Gerber, daha önce Pete Davidson ile birlikteydi. Fakat sürdürdüğü hızlı hayat tarzı ve sık sık sevgili değiştirmesiyle tanınan Davidson ile ilişkisi, Gerber'in anne ve babasını endişelendirmişti.

10

Jacob Elordi ise kısa bir süre öncesine kadar bir başka genç yıldız Zendaya ile birlikteydi.