Kalp Yarası #TamVazgeçmişken etiketiyle sosyal medyada da çok konuşuldu

featured
service

atv’nin Pazartesi akşamları ekranlara getirdiği, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Türküler Özgül Akad’ın yazdığı, yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban’ın oturduğu yeni dizisi “Kalp Yarası” on sekizinci bölümüyle izleyicinin karşısına çıktı.

Güçlü oyuncu kadrosu, eşsiz mekanları ve çarpıcı öyküsü ile Pazartesi akşamına damgasını vuran Kalp Yarası, #TamVazgeçmişken etiketiyle sosyal medyada da çok konuşuldu.

Ayşe’nin suçsuzluğunun kanıtı olan videonun Ferit’in eline geçmesiyle Sancakzade Konağı’nda taşlar yerinden oynadı. Ferit annesini delil saklamaktan polise ihbar edince Azade gözaltına alındı. Ferit’in sert tepkisi ve Adnan’ın Azade’ye karşı kayıtsız davranışları yüzünden Sinan’ın hem kardeşi hem de babasıyla arası açıldı.

blank

Ferit, holdingdeki tüm haklarından feragat ederek Ayşe’yle birlikte yeni bir hayat kurmaya karar verdi. Ferit ve Ayşe’nin gizemli takipçisi Mirza ise kafenin devri üzerinden ikilinin hayatlarına sızmayı başardı.

Azade’nin gözaltına alınmasını fırsat bilen Yaman, gizlice polise gidip Azade’nin Baha cinayetinde azmettirici olabileceğini söyleyince Azade’nin duruşması tehlikeye girdi. Ancak Ayşe’nin emniyete gidip verdiği ifadeyle Azade serbest bırakıldı.

Videonun peşini bırakmayan Ferit ve Ender’in adım adım gerçeğe yaklaşmasıyla köşeye sıkışan Hande, kendini kurtarmak için babasını öne sürdü. Baha’nın Ayşe’ye göndermek için hazırladığı video mesajın ortaya çıkmasıyla Hüseyin Varoğlu polisler tarafından götürülürken; Hande, hem kendini kurtarmış hem de Yaman’la daha da yakınlaşmış oldu.

Hande’nin Yaman’a aşkını ilan etmesiyle Betül ve Yaman arasında soğuk rüzgarlar esmeye başladı. Merakına yenik düşen Betül, Yaman’ın telefonunu karıştırırken Yaman’ın Adnan’ın oğlu olduğu gerçeğini öğrendi.

“Kalp Yarası” yeni bölümleriyle her Pazartesi saat 20.00’de atv’de!

Kalp Yarası #TamVazgeçmişken etiketiyle sosyal medyada da çok konuşuldu