Süper Kulüp | Magazin | Müzik| Borsa | Dedikodu | Cemiyet | Influencer |

Kaş ve kirpikleri güçlendirmek için ne yapmalı zeytinyağı sürün!

Kaş ve kirpikleri güçlendirmek için ne yapmalı? Evde yapacağınız doğal serum ve uygulayacağınız adımlarla 3 günde yoğun kirpiklere ve kaşlara sahip olacaksınız

Kaş ve kirpikleri güçlendirmek için ne yapmalı zeytinyağı sürün!
1408
25 Temmuz 2019 - 17:31

Gür ve sağlıklı kaş ve kirpiklere sahip olmak istemez misiniz? Bunun için dışarıya para dökmenize gerek yok! Evde uygulayacağınız çok basit bir uygulamayla kaş ve kirpiklerinizi güçlendirebilecek istediğiniz görünüme kavuşabileceksiniz. Kaş ve kirpikleri güçlendirmek için ne yapmalı?  İşte merak edilen bu sorunun detaylı yanıtına içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

 Kirpiklerinizi fırçalayın! 

Bir kirpik fırçası veya tarak kullanarak kirpiklerinizi günde iki kez fırçalayın. Fırçaya birkaç damla E vitamini yağı ekleyebilirsiniz. E vitamini kirpiklerinizin dökülmesini engelleyecektir.

Vazelin mucizesine şahit olun! 

Vazelin saç ve kirpiklerin dökülmesini engellemektedir. Yapmanız gereken tek şey gece yatmadan kirpiklerinize uygulamak olacaktır. Vazelini kirpik fırçanıza sürüp ve kirpiklerinizi fırçalayın.

Kirpik kıvırıcı kullanmayın

Kirpik kıvırıcı kullanmayı tamamen bırakın. Kirpik kıvırıcılar kirpikleri zayıflatıyor ve kırılmaya neden oluyorlar.

İşte kirpiklerinizi ve kaşlarınızı 3 günde yoğunlaştıran serum tarifi:

Malzemeler: 

Aloe vera jeli, organik hint yağı, E vitamini kapsülü.

Bir kapta 1 çay kaşığı aloe vera jelini, 2 çay kaşığı hint yağını ve 2 adet E vitamini kapsülünü karıştırın. Bu yağı 3 gece uygulayın. Kirpik ve kaşlarınızdaki değişime inanamayacaksınız.

Süper Kulüp Magazin © 2013 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.