Katie Price kendisini 'yürüme engelli' olarak kaydettirdi | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

11 Mayıs 2021 - 13:23

Katie Price kendisini ‘yürüme engelli’ olarak kaydettirdi

Katie Price kendisini ‘yürüme engelli’ olarak kaydettirdi
Son Güncelleme :

06 Şubat 2021 - 22:47

1

Geçtiğimiz yaz aylarında Türkiye'ye gelerek hem tatil yapan hem de dişleri dahil bazı estetik müdahaleler için klinikleri ziyaret eden 42 yaşındaki Katie Price, artık neredeyse hiç yürüyemiyor.

2

İKİ BİLEĞİNİ KIRDI Bir gece yedi metrelik duvardan düşen Price, iki ayak bileğini kırdı. Ardından sekiz saat süren operasyon geçiren model, bir süre yürüyemedi, sonra da aparatlar kullanarak yürümeye başladı.

3

HER YERE SEVGİLİSİ TAŞIYORBisiklete binen, denize giren ve spor yapan Price, yürümek yerine ya tekerlekli sandalye kullanıyor ya da sevgilisi Carl Woods onu her yere taşıyor.

4

YÜRÜME ENGELLİ OLARAK KAYDEDİLDİ Katie Price, İngiliz The Sun gazetesine verdiği röportajda, hiçbir zaman eskisi gibi olamayacağını belirterek, kendisini 'yürüme engelli' olarak kaydettirdiğini açıkladı. Price, geçirdiği son altı ayı da özetledi.

5

0 DAKİKA YÜRÜYEBİLİYOR Price, her iki bacağının da sürekli olarak ağrıdığını, bir ördek gibi yürüdüğünü söyledi. Ünlü isim, gün içinde en çok 20 dakika yürüyebildiğini sözlerine ekledi.

6

Katie Price, "Asla eskisi gibi olmayacağım. Bir bacağım, konulan metal yüzünden diğerinden daha uzun. Bu yüzden yürürken topallıyorum" dedi.

7

Price, kazadan ve geçirdiği operasyonlardan sonra bacaklarında sürekli acı hissettiğini ve bu acının ayaklarından başlayan bir elektrik çarpması şeklinde olduğunu belirtti. Ünlü şarkıcı, bağımlı olmaktan korktuğu için artık ağrı kesici kullanmadığını açıkladı.

8

Katie Price, başına gelen olayı bir sosyal medya paylaşımında "aptalca bir kazaydı" diyerek anlatmıştı.