Kerem Bürsin'in annesinden Hande Erçel'e yorum | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

2 Mart 2021 - 19:41

Kerem Bürsin’in annesinden Hande Erçel’e yorum

Kerem Bürsin’in annesinden Hande Erçel’e yorum
Son Güncelleme :

17 Ocak 2021 - 13:39

1

Kerem Bürsin ve Hande Erçel ikilisinin her hareketi hayranları tarafından yakından takip ediliyor. Bürsin ve Erçel cephesinde yeni bir gelişme yaşandı.

2

PAYLAŞIMINA BEĞENİ YAĞDI Güzel oyuncu, rol arkadaşı Kerem Bürsin'in objektifine yeni pozlar verdi. Hande Erçel, bu pozları sosyal medya hesabından paylaştı.

3

Erçel'in paylaştığı karelerin altına Kerem Bürsin, "Kim çektiyse bu fotoğrafları gerçekten inanılmaz çekmiş. Müthiş ötesi! Harika bir gözü var" yorumunu yaptı.

4

KEREM BÜRSİN'İN ANNESİNDEN HANDE'YE YORUM Bürsin'in annesi de Erçel'in fotoğraflarına sessiz kalamadı. Çiğdem Bürsin, oğlu Kerem Bürsin'e, "Ellerine sağlık canım. Ama model de çok hoş" diyerek destek verdi. Hande Erçel de Kerem Bürsin'e yanıtında kendisinin çektiği fotoğrafları da onun yüklemesini isterken; Çiğdem Bürsin'e de kalp yolladı.

5

İDDİALARI TİYE ALDILAR! Öte yandan Erçel ile Bürsin'in geçtiğimiz günlerde ekip arkadaşları tarafından yayınlanan bir kareleri sosyal medyayı sallamıştı. Oyuncu çiftin samimi halleri aşk iddialarını kuvvetlendirmişti.

6

Haberler karşısında sessiz kalan ikiliden, fotoğraflı yanıt geldi. Rol aldıkları dizideki ekip arkadaşlarıyla poz veren Hande Erçel ve Kerem Bürsin, hayranlarını güldüren bir kareye imza attı. Kerem Bürsin, bu kez Hande Erçel ile değil Sarp Bozkurt'la yanak yanağa poz verdi. Bu kare, oyuncuların hayranlarını bir hayli güldürdü.

7

Sarp Bozkurt ise paylaşılan fotoğrafa espirili bir tweet ile karşılık verdi. Oyuncu, paylaşımında; "Arkadaşlar merhaba. Biliyorsunuz ben evliyim. Lütfen aşk dedikodusu yaymadan önce bunu düşünüp sonra konuşun. Kerem'le sadece arkadaşız. Hassasiyetiniz için teşekkürler" dedi.

8

Bozkurt'un bu paylaşımına Anıl İlter, "Gözlerimin önünde birbirlerini seviyorlar" yorumunu yaparken; Bürsin de "Sadece ama sadece arkadaşız" yazdı.