Kim Kardashian, yeni iç çamaşırlarıyla poz verdi

Kim Kardashian, kendi Sevgililer Günü SKIMS koleksiyonunun en yeni parçalarını tanıtmak için neredeyse ‘gözükmeyen’ bir iç çamaşırı takımı giydikten sonra internette bir kez daha tıklanma rekorları kırdı. Kim Kardashian, Sevgililer Günü SKIMS koleksiyonundan en yeni parçaları modellerken ünlü figürünü sergiledi.

41 yaşındaki realite yıldızı, Kim Kardashian salı akşamı Instagram Stories’de yayınlanan yeni öz çekim ile iç çamaşırlarını tanıttı.

“SKIMS Valentine’s Shop şimdi satışta” yazısının ardından iç çamaşırının rengine uyması için iki siyah kalp ekledi. SNL yıldızı Pete Davidson’ın kız arkadaşı, kocası Kanye West’ten ayrı kaldığı Kaliforniya’daki 60 milyon dolarlık Hidden Hills malikanesinde poz verirken kaya gibi sert karın kaslarını, şekillendirilmiş kollarını ve sıkı bacaklarını sergiledi.”

Dört çocuk annesi, son zamanlarda “hayatımın en iyi formunda” olduğunu iddia ettikten sonra açıkça spor salonuna gidiyor.

Kişisel antrenörü Melissa Alcantara Nisan ayında şunları söyledi, “Onun programı çılgın ve benimki de çılgın, bu yüzden sabahın erken saatlerinde sabah 6’da çalışıyoruz.”

YORUM