Kısmetse Olur yarışmasıyla tanınan fenomen Melis Buse Betkayan iğne ipliğe döndü

Kanal D'de yayınlanan Kısmetse Olur yarışmasıyla tanınan fenomen yarışmacı Melis Buse Betyakan nasıl kısa sürede 20 kilo verdiğini açıkladı.

Kanal D’de yayınlanan Kısmetse Olur programıyla tanınan fenomen yarışmacı Melis Buse Betyakan ünlü yaşam koçu İlknur Özkuş’un uyguladığı diyet programıyla tam 20 kilo verdi.

Özkuş’un markası olan Detoksia zayıflama çayını kullanan fenomen Melis Buse Betyakan kısa sürede 20 kilo verdiğini itiraf etti.

Betyakan paylaşımında nasıl 36 beden olmuşum bakın diyerek takipçilerine seslendi.

 

İşte o paylaşım.

 

Melis Buse Betkayan kimdir? Aslen nereli , kaç yaşında?
Melis Buse Betkayan kimdir? Aslen nereli , kaç yaşında? sorusu Kısmetse Olur programı ile ünlenen Melis’in Instagram hesabında paylaştığı fotoğraflarla merak konusu oldu. Melis Buse Betkayan hayatı haberimizde…

MELİS BUSE BETKAYAN KİMDİR? ASLEN NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?
Melis Buse Betkayan 27 yaşında. İstanbul İstinye’de yaşıyor. İç mimar olan Melis Buse Betkayan iyi yerlerde iyi koşullarda yaşamak istediğini söylüyor. Melis Buse Betkayan daha önce Bana Her Şey Yakışır adlı yarışmada yarışmıştı.

Doğum tarihi: (02.03.1992)
Boyu: 1.74 m
Kilosu: 54 kg
Burcu: Balık
Göz Rengi: Kahverengi
Eğitim: Beykent Üniversitesi Mimarlık Bölümü
Doğum Yeri: İstanbul

MELİS BUSE BETKAYAN SON HALİ | MELİS BUSE BETKAYAN ESTETİKLİ HALİ
Son olarak yaptıdığı dudak dolgusu ile gündeme gelen Melis Buse Betkayan son hali ile şaşırttı. İşte, Melis Buse Betkayan’ın yeni hali!

Instagram paylaşımları ile zaman zaman çok konuşulan Melis Buse Betkayan, annesiyle dudak dudağa öpüştüğü bir fotoğraf da yayınlamıştı…

YORUM