Kıvanç Tatlıtuğ özür diledi

Kıvanç Tatlıtuğ, ağabeyi Tugay Tatlıtuğ’un basın mensuplarıyla kavga etmesinden dolayı özür diledi.

Kıvanç Tatlıtuğ, sevgilisi Başak Dizer ile önceki akşam Rumelihisarı’nda bulunan Kiss the Frog adlı mekanda akşam yemeği yedi. Yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz akşam basın mensuplarına saldıran ağabeyi Tugay Tatlıtuğ’un tavrı için özür diledi. Böylece bir süredir agresif tavırlar sergilediği magazin muhabirleriyle de yeniden barışan ünlü oyuncu, şöyle konuştu: “Biz de yaşananlara çok şaşırdık. Yanlış anlaşılan 1-2 kelimenin biraz ileri gitmesi, bu sonuçları doğurdu. Çok gereksiz bir şeydi. Bir daha böyle bir şeyin olmasını kesinlikle temenni etmiyorum. Çok üzgünüm bu durumdan dolayı. Sizlerden özür dilerim. Bir daha olmaz.”

YENİ DİZİ MÜJDESİ

Bu arada Başak Dizer hızla araca binerken Kıvanç Tatlıtuğ ise yeni projesiyle ilgili çıkan haberlere de açıklık getirdi. Önümüzdeki yaz çekimlere başlayacağını açıklayan ünlü oyuncu, şöyle dedi:

“Kısmetse önümüzdeki Haziran start vereceğiz. Yeni bir sezon dizisi olacak.” Canlandıracağı karakter hakkında ise ser verip sır vermeyen Kıvanç Tatlıtuğ, “Size söylersem sürprizi kaçar. Bu kadar detay da bence yeter” dedi.

Geçtiğimiz akşam kardeşiyle bir mekana giden ağabey Tugay Tatlıtuğ, bir kameramana saldırmış ve yine birçok basın mensubuna da küfürler yağdırmıştı.Kıvanç Tatlıtuğ, önceki akşam sevgilisi Başak Dizer’le gittiği mekan çıkışı gazetecilerle uzun uzun sohbet etti.

ŞOK! KIVANÇ TATLITUĞ ABİSİNİN MUHABİRE SALDIRMASINI ARACINDA SEYRETTİ