KLASS ÖDÜLLERİ 2023 YILDIZLAR GEÇİDİNE SAHNE OLDU

featured

Türkiye’nin en prestijli dergisi Klass Magazin’in bu sene 2. kez gerçekleştirdiği Klass Ödülleri Gecesi, Swissotel The Bosphorus İstanbul’da büyük bir heyecana sahne oldu. Merit İnternational’ın ana sponsor olduğu Türkiye’nin ‘en iyileri’nin 47 farklı kategoride ödüllendirildiği ödül törenine iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının pek çok seçkin ismi katılırken yıl boyunca girişimleri ve başarılarıyla ses getiren isimler ödülle taçlandırıldı. Klass ödülleri gecesinin onur konuğu olan Enrico Macias ‘Uluslararası Başarı ve Onur Ödülü’nü kazandığı gecede 60. sanat yılını taçlandırdığını ifade ederken gecenin finalinde söylediği ‘Zingarella’ şarkısıyla konukları mest etti.

Enrico Macias

Enrico Macias, Fransa’dan sadece Klass Ödülleri 2023 gecesi için geldi. Ödül gecesine katılan ve ödülünü büyük bir mutlulukla kabul eden Enrico Macias ertesi gün Fransa’ya geri döndü.

blank
Çağla Şıkel – Haydar Çolakoğlu

Çağla Şıkel ‘Yılın En İyi Program Sunucusu’ ödülünü kazanırken “Başarıların böyle taçlandırılması çok güzel. Başta Klass ailesi olmak üzere layık gören herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

blank
Defne Samyeli

Defne Samyeli, Zorlu PSM’de gerçekleştirdiği performans ile ‘Yılın En İyi Sahne Performansı’ ödülünü kazanan isim oldu. Samyeli sahneye gelmeden önce performansından bir kesit konuklara sunulurken başarılı şarkıcı büyük alkış topladı.

blank
Murat Aygen

Murat Aygen, ‘Yılın Erkek Dizi Oyuncusu’ ödülünü kazanırken sahneye kızı Nil Aygen ile birlikte çıktı. Kızının böyle bir günde yanında olmasından büyük sevinç duyduğunu belirten Aygen gecede emeği geçen isimlere teşekkür etti.

blank
Evrim Alasya, Adem Atmaca

Kızılcık Şerbeti dizisindeki ‘Kıvılcım Arslan’ rolüyle büyük beğeni toplayan Oyuncu Evrim Alasya, ‘Yılın Kadın Dizi Oyuncusu’ ödülüne layık görüldü. Evrim Alasya, ödülünü Kızılcık Şerbeti ekibi adına, hikayesini anlatmak için yola çıkmış insanlar ve kadınlar için aldığını dile getirerek büyük alkış topladı.

blank
Şevval Şahin

Türkiye’yi birçok uluslararası defilede temsil eden 2018 Miss Turkey 1.’si ünlü model Şevval Şahin, gecede ‘Yılın Uluslararası Top Model’ ödülünün kazananı oldu. Şevval Şahin, kendisini bu ödüle layık gördüğü için Klass Magazin ailesine teşekkürlerini sunarken sahnede fiziği ve şıklığıyla göz kamaştırdı.

blank
Benan Kurtuluş Saraç, Dursun Özbek

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek ilk kez bir cemiyet dergisinin ödül töreninde ödül takdim ederken ‘Yılın Uluslararası Girişimci İş Kadını’ ödülünü kazanan Benan Kurtuluş Saraç’ı da tebrik etti.

Türkiye’nin ‘en iyileri’nin ödüllerine kavuştuğu bu görkemli gecede ödül alan isimler kadar ödül takdim eden isimler de dikkat çekti. Başta Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek olmak üzere başarılı oyuncu Aslıhan Karalar, cemiyet dünyasının sevilen isimlerinden Emel Yıldırım, ünlü sarkıcı Safiye Soyman, sahnelerin en güzel ve başarılı ismi Selen Görgüzel, Mermerler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Mermer, başarılı sanatçı Aslı Hünel, Best Model Of The World İman Casablanca, Türkiye’nin en sevilen isimlerinden Orhan Gencebay, Türk Müziği’nin başarılı ismi Banu Zorlu, TEB Yönetim Kurulu Üyesi Haydar Çolakoğlu, Türkiye’nin en başarılı modacılarından Raşit Bağzıbağlı, Aşçıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu, Karaca Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Karaca, Bisse Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kefeli, Atmaca Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca, ünlü oyuncu Saruhan Hünel gibi isimler ödül kazananlara ödüllerini takdim etti.

Merit İnternational’ın ana sponsor olduğu Türkiye’nin en başarılı ve alanında değer yaratan isimlerinin yanı sıra sosyal yaşam dünyasının saygıdeğer isimlerinin de yer aldığı Klass Ödülleri 2023, muhteşem bir geceyle gerçekleşti. İş, sanat, sağlık, güzellik ve turizm gibi önemli sektörlerin en başarılı ve alanında fark yaratan isimlerinin 47 farklı kategoride ödüllendirildiği ödül töreni Swissotel The Bosphorus İstanbul’da düzenlenirken gece Ebru Akel’in sunumu ile renklendi. Davetlilerin kokteyl alanına ‘Oscar’ törenini andıran 200 metrelik kırmızı halı geçidi ile ulaştığı gecede girişten itibaren yapılan kırmızı halı röportajlarında davetliler gece ile ilgili duygu ve düşüncelerini paylaştı. Törene apayrı bir hava katan özel dans ve ışık gösterileri davetlilere unutulmaz bir gece yaşatırken Swissotel The Bosphorus-İstanbul’un mutfağının şık menüleri de büyük beğeni topladı. Gecede ödül almaya hak kazanan isimlere her bir detayı incelikle tasarlanan ve üzerinde Klass Magazin’i sembolize eden ‘K’ harfinin yer aldığı bir ödül takdim edilirken ödüle ek olarak dünyaca ünlü yıldızlara yüzük ve mücevher tasarımı yapan “Unknow Brand” markasının ürettiği özel ödül yüzükleri de takdim edildi. Büyük bir heyecana sahne olan ödül töreninde ödüller sahiplerine kavuştuktan sonra gerçekleşen after party’de konuklar gecenin tadını çıkarmaya devam etti. Swissôtel The Bosphorus’da yer alan ve İstanbul’un en iddialı mekanlarından Gabbro Resto – Bar’da gerçekleşen partide davetliler, El Corazon De Cuba konseri eşliğinde doyasıya eğlenirken ödül alan isimler de yakın dostlarıyla başarılarını kutladı.

ENRICO MACIAS, 60. SANAT YILINI KLASS ÖDÜLLERİ 2023’TE TAÇLANDIRDI
Benzersiz sesiyle tüm dünyada efsane olan ve albümleriyle satış rekorları kıran ünlü Fransız Şarkıcı Enrico Macias, Klass Ödülleri’nde ödüle layık görülen isimler arasındaydı. Yaptığı eşitlik ve barış çağrıları ile gönüllerde taht kuran, Kahramanmaraş ve 10 ilde gerçekleşen depremin ardından “yaraları birlikte saracağız” diyerek depremzedeler için faaliyetler yürüten Enrico Macias, gecede ‘Uluslararası Başarı ve Onur Ödülü’nü almaya hak kazandı. Erkan Özerman ile sahneye çıkan ve usta sanatçı Orhan Gencebay’ın takdimiyle ödülünü alarak kısa bir konuşma da gerçekleştiren Enrico Macias, Türkiye ile özel bir bağının olduğunu ve gecede ödül almaktan dolayı onore olduğunu dile getirerek “Bu yıl 60. sanat yılımı kutluyorum. Klass Ödülleri 2023 ile de bu 60 yılı taçlandırmış oldum” dedi ve Klass Medya ekibine teşekkürlerini sundu. Efsaneleşmiş şarkısı Zingarella’yı söyleyerek konuklara keyifli anlar yaşatan Enrico Macias, büyük alkışlarla sahneden inerek gecenin finaline damgasını vurdu.

TÖRENDE BİRBİRİNDEN ÜNLÜ İSİMLER ÖDÜLLERİNE KAVUŞTU
Türkiye’nin konuştuğu ödül töreninde birbirinden ünlü isimler de ödüllerine kavuştu. İş, sanat ve cemiyet hayatının buluştuğu törende ekranların sevilen ismi Çağla Şıkel ‘Yılın En İyi Program Sunucusu’ ödülünü kazandı. Çağla Şıkel’in programlarından kesitlerle hazırlanan video eşliğinde sahneye gelen ve ödülünü TEB Yönetim Kurulu Üyesi ve Çolakoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili sayın Haydar Çolakoğlu’nun elinden alan Çağla Şıkel büyük mutluluk duyduğunu belirterek törende emeği geçen herkese teşekkür etti. Ödüle layık görülen bir diğer isim ise Defne Samyeli idi. Defne Samyeli ‘Yılın En İyi Sahne Performansı’ ödülünü kazanırken ödülünü ise Aşçıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu’nun elinden aldı. Yılın Erkek Dizi Oyuncusu ödülünü kazanan Murat Aygen sahneye kızı Nil Aygen ile çıkarken ödülünü ise Bisse Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kefeli takdim etti. Kızılcık Şerbeti dizisindeki ‘Kıvılcım Arslan’ rolüyle büyük beğeni toplayan Oyuncu Evrim Alasya, ‘Yılın Kadın Dizi Oyuncusu’ ödülüne layık görüldü. Atmaca Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adem Atmaca’nın takdimiyle ödülünü alan Evrim Alasya, ödülünü Kızılcık Şerbeti ekibi adına, hikayesini anlatmak için yola çıkmış insanlara ve kadınlar için aldığını dile getirerek büyük alkış topladı.

ÖDÜL ALANLAR KADAR ÖDÜL VEREN İSİMLER DE KONUŞULDU
Sanat dünyasından ünlü isimlerin olduğu kadar iş dünyasından da isimlerin katıldığı törende ödül takdim eden isimler de çok konuşuldu. Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek gecede Kurucu ortağı olduğu Hay Clinic ile yurt dışında yaptığı yatırımlarla Türk sağlık sektörünün kalitesini uluslararası arenaya taşıyan Benan Kurtuluş Saraç’a “Yılın Uluslararası Girişimci İş Kadını” ödülünü takdim ederken Türk müziğinin ‘Baba’ lakaplı sanatçısı Orhan Gencebay ise hem ‘Yılın Uluslararası Gayrimenkul Brokeri’ ödülünü kazanan Emel Onur’a hem de gecenin onur konuğu Enrico Macias’a ödülünü takdim etti. Yılın İhracatçı İş Kadını ödülünü kazanan Esin Kılınç Tatcı ise ödülünü Türkiye’nin en başarılı modacılarından Raşit Bağzıbağlı’nın elinden aldı. Yılın Turizm ve Seyahat Portalı ödülünü ‘Bilet Dükkanı’ adına alan iş kadını Nilüfer Batur’un ödülünü ise Karaca Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Karaca teslim etti.

O GECEDEN KARELER

blank
Defne Samyeli
blank
Benan Kurtuluş Saraç, Dursun Özbek
blank
Ayşegül Mermer
blank
Aslıhan Karalar
blank
Aslıhan Karalar, Ebru Akel, Orlando Carlo Calumeno
blank
Altan Aygün-Şevval Şahin
blank
Yeliz Yeşilmen
blank
Benan Kurtuluş Saraç, Dursun Özbek
blank
Yaşar Aşçıoğlu, Defne Samyeli
blank
Şevval Şahin
blank
Benan Kurtuluş Saraç, Dursun Özbek
blank
Banu Zorlu
blank
Benan Kurtuluş Saraç
blank
Banu Zorlu, Hıdır Erdi Şahin
blank
Yaşar Aşçıoğlu, Defne Samyeli
blank
Şevval Şahin
blank
Yaşar Aşçıoğlu, Defne Samyeli
blank
Yaşar Aşçıoğlu, Defne Samyeli
blank
Uğurkan Erez
blank
Türkan Şerbetçi
blank
Türkan Şerbetci-Selin Karacehennem-Ebru Akel
blank
Şevval Şahin
blank
Sinem Yıldırım
blank
Sinan Öncel
blank
Sinan Öncel, Suzan Yavaşca
blank
Sinan Güleryüz
blank
Serap Sarı
blank
Selen Görgüzel
blank
Seda Mete
blank
Safiye Soyman, Faik Öztürk
blank
Saffet Çerçi
blank
Pınar Aylin
blank
Orhan Gencebay
blank
Nil, Murat Aygen
blank
Nagihan Karadere
blank
Mustafa Kefeli
blank
Mustafa Kefeli,Murat-Nil Aygen
blank
Muammer Kapucuoğlu, Erol Kaynar
blank
Muammer Kapucuoğlu, Saruhan Hünel
blank
Mustafa Kefeli, Nil, Murat Aygen
blank
Melec Çakmak, Yüksel Mermer
blank
Marc Reaidy Baz
blank
Murat-Nil-Nihan Aygen.
blank
Murat-Nihan, Nil Aygen

blank

blank
Murat Aygen
blank
Hamza Kutay, Muammer-Fisun, Hamza Efe Kapucuoğlu
blank
Muammer-Fisun Kapucuoğlu
blank
Hamza Efe, Fisun, Muammer, Hamza Kutay Kapucuoğlu
blank
Emel Yıldırım, Saffet Çerçi
blank
Emel Yıldırım, Saffet Çerçi
blank
Emel Yıldırım
blank
Enrico Macias
blank
Güzel Kurşun
blank
Güven-Kadriye Olgar
blank
Fatma Dursun, Saruhan Hünel
blank
Enrico Macias
blank
Enrico Macias
blank
Fatih Karaca-Nilüfer Batur
blank
Enrico Macias-Orhan Gencebay-Erkan ÖZerman-Ebru Akel
blank
Enrico Sahne
blank
Evrim Alasya
blank
Enrico Macias-Muammer Kapucuoğlu-Ebru Akel
blank
Erkan Özerman, Enrico Macias
blank
Evrim Alasya, Adem Atmaca
blank
Enrico MAcias-Muammer Kapucuoğlu
blank
Enrico Macias
blank
Ece Gürsel
blank
Elif Girgin
blank
Emel Onur, Orhan Gencebay
blank
Ebru Destan
blank
Ebru Akel-Yonca Evcimik
blank
Ebru Akel-İman Casablanca-Onur Tümer
blank
Ebru Akel-Enrico Macias-Orhan Gencebay-Erkan Özerman
blank
Ebru Akel
blank
Ebru Akel, Safiye Soyman, Sevim Aydın
blank
Ebru Akel, Nil, Murat Aygen
blank
Ebru Akel
blank
Dursun Özbek
blank
Doğuş Çabakcor
blank
Defne Samyeli
blank
Çağla Şıkel
blank
Berna Öztürk-Eser Elgür
blank
Bilge Öztürk, Daren Gerede
blank
Berat Aşıcıoğlu
blank
Benan Kurtuluş Saraç
blank
Defne Samyeli
blank
Çağla Şıkel Haydar Çolakoğlu

 

KLASS ÖDÜLLERİ 2023 YILDIZLAR GEÇİDİNE SAHNE OLDU
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!