KÜTAHYA PORSELEN’İN ÖDÜLLÜ KOLEKSİYONU “BEVEL” YALINLIĞIN VERDİĞİ SAKİNLİK HİSSİNE VE İŞLEVSELLİĞE ODAKLANIYOR

featured

İşlevselliği estetikle buluşturan koleksiyonları ile dünya sofra kültürüne değer kazandıran Kütahya Porselen, Finlandiya’nın ürün, grafik ve iç mekân tasarımında uzmanlaşmış yaratıcı tasarım ofislerinden Pentagon Design iş birliği ile hazırladığı yeni “Bevel” koleksiyonunu tanıttı. Doğal görünümlü ve dokunulduğunda ipeksi bir hisse sahip ürünlerden oluşan “Bevel”, İskandinav tasarımının sade, sıcak ve modern stilini şıklık ve fonksiyonellik ile buluşturuyor.

Her haliyle ikonik

Doğal, sade ve sağlıklı görünümü şıklıkla bir araya getiren koleksiyon, İskandinav tasarımına uygun yumuşak renk tonlarında on yedi (17) parçadan oluşuyor. Geliştirilen yeni teknolojiler ve sırlarla üretilen Bevel koleksiyonu, ürünlere dokunulduğunda kullanıcıyı ipeksi bir his ile tanıştırıyor. Yarı mat sırın kullanıldığı Bevel, sofralara yeni bir yorum getirmekle kalmıyor porselen su bardakları ve sürahilerle içecek grubunda da yeni bir deneyim yaşatıyor.

Modern tasarımlı ve ödüllü

1955 yılından bu yana düzenlenen ve tasarım dünyasının en önemli uluslararası tasarım yarışmalarından olan Red Dot Award: Product Design 2022’de “Sofra Takımı” kategorisinde Red Dot ödülüne layık görülen “Bevel”, sadeliği ve fonksiyonelliği ile öne çıkıyor.

Sadeliği işlevsellikle birleştiren Bevel koleksiyonu, Almanya’nın Essen kentindeki çağdaş tasarımın en büyük müzesi olan Red Dot Tasarım Müzesi’nde de sergilenecek.

Yaz esintisi hissinde

Yoğun ve hızlı şehir hayatı içerisinde kolaylık ve sakinlik arayanlar için tasarlanan Bevel koleksiyonunda yer alan her bir parça, fonksiyonel olması sayesinde birden fazla amaç için kullanım imkânı veriyor. Kullanıcıların, farklı renk tonları ile kendi tarzlarını yansıtacakları kombinasyonlar yapmasına olanak veren koleksiyon, kullanıcılara günlük yaşamın karmaşasından uzaklaşarak keyifle vakit geçirecekleri sıcacık sofralar kurmayı vadediyor.

KÜTAHYA PORSELEN’İN ÖDÜLLÜ KOLEKSİYONU “BEVEL” YALINLIĞIN VERDİĞİ SAKİNLİK HİSSİNE VE İŞLEVSELLİĞE ODAKLANIYOR
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin