Lüks Modayı İstanbul Boğazı’na Taşıdı | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

12 Mayıs 2021 - 05:43

Lüks Modayı İstanbul Boğazı’na Taşıdı

Cemiyet hayatının başarılı iş kadını Zeynep Akçıray’ın ikinci el lüks çanta sektöründe 7 senedir zirvede yer alan markası “DeluxeSeconds”, büyümeye devam ediyor. İstanbul Boğazının incisi Kuruçeşme’de dört katlı yeni mağazasının kapılarını pandemi nedeniyle sessiz sedasız açan Akçıray, dünya markalarının zamansız ve en özel parçalarını moda severlerin beğenisine sunuyor.

Lüks Modayı İstanbul Boğazı’na Taşıdı
Son Güncelleme :

21 Nisan 2021 - 1:02

Göz alıcı dekorasyonuyla içeriye girildiği anda büyüleyen mağaza, kısa sürede alışveriş tutkunları tarafından büyük beğeni topladı.

Yüzbinlerce insanın sahip olabilmek için sıraya girdiği birçok lüks markanın ikonik ürünlerinin de bulunduğu mağaza, kişiye özel verilen servisle misafirlerine özel bir deneyim yaşatıyor. Zeynep Akçıray’ ın kendi dolabındaki dünya markalarına ait özel parçaları kullanmadığı için değerlendirmek istemesiyle başlayan hikaye, bugün dünya çapında milyonlarca insanın takip ettiği dönüştürülebilir moda furyasının ülkemizdeki en başarılı temsili haline geldi.

DeluxeSeconds, moda severlere lüks markalara ait çanta, giyim, aksesuar ve ayakkabı gibi ürünlerini değerlendirme fırsatı sunuyor. Dünya çapında lüks markalar arasında yer alan bir çok marka ve modelini sıfır veya sıfıra en yakın kalitede moda tutkunlarıyla buluştururken bulunması zor birçok zamansız parçayı da olabilecek en kısa sürede en güvenli şekilde sunuyor.